ІV Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

 

Дорогі Друзі!Якщо Ви читаєте цю інформацію, то це означає, що, незважаючи на перебування закордоном, Ви цікавитеся перебігом подій в Україні.

Тому запрошуємо Вас взяти участь в ІV Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України». Конкурс проводить Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000» за підтримки Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та Міністерства освіти і науки України.

«Новітній інтелект України» – це конкурс прикладних досліджень на визначену організаторами тематику серед молоді віком до 35 років включно. Оскільки запропоновані нами теми, на нашу думку, відображають найбільш актуальні проблеми сьогоднішнього українського суспільства, ми хочемо отримати конкурсні роботи від молоді, яка має бажання і можливість порівняти український і закордонний досвід щодо вирішення цих проблем і запропонувати своє бачення їхнього розв’язання, враховуючи українську специфіку та національні історичні обставини. Переможці конкурсу будуть нагороджені  дипломами та грошовими преміями: 1 місце – 3000 грн, 2 місце – 2500 грн і 3 місце – 2000 грн.

Разом з тим, цього року, спільно з аналітичною агенцією «Українська марка», ми започаткували спеціальну конкурсну пропозицію - Міжнародний конкурс наукових досліджень «Спудейські есеї». Безпосередню тему дослідження конкурсант обирає самостійно, однак організатори конкурсу пропонують орієнтовне бачення тематики конкурсних робіт – «Україна і світ: третє тисячоліття». Переможець у кожній тематичній номінації нагороджується дипломом та грошовою премією у розмірі 8000 гривень.

Премії виплачуються у валюті країни перебування за курсом Нацбанку України.

 

Детальнішу інформацію про умови участі та теми конкурсу можна отримати на сайті www.novi.org.ua. Для учасників, які перебувають закордоном, надсилати друковану версію поштою необов’язково.


Олександр Олійник

Директор департаменту наукових та освітніх програм

Міжнародного благодійного Фонду «Україна - 3000»


тел.+ 38 (0)44
467 67 80
konkurs@ukraine3000.org.ua