Щодо відкриття Почесного консульства України 
у Флоренції (Італійська Республіка)
 

                27 лютого 2009 року Посол України в Італійській Республіці Георгій Чернявський урочисто відкрив Почесне консульство України у м.Флоренція з консульським округом, що охоплює територію областей Тоскана та Умбрія.

          Таким чином, започатковано роботу вже п’ятого Почесного консульства, що представлятиме інтереси України та українських громадян на Апеннінському півострові.

          Нештатна консульська установа стане допоміжним осередком для понад 30 тисяч українських громадян, які проживають у регіонах Тоскана та Умбрія, у забезпеченні їх прав та законних інтересів, а також додатковим інструментом, направленим на розвиток і підтримку торговельно-економічних зв’язків між Україною та згаданими регіонами.

          Очолює Почесне консульство України громадянин Італії Анжело Відаіч, відомий флорентійський підприємець та адвокат.

          У рамках візиту до Флоренції Посол Георгій Чернявський також проведе зустрічі з мером м.Флоренція Леонардо Доменічі, префектом м.Флоренція Андреа Де Мартіно та президентом Флорентійської області Маттео Ренці, у ході яких планується обговорення стану та перспектив розвитку усього спектру питань українсько-італійського міжрегіонального співробітництва.