2 листопада 2011 року набрала чинності Угодаформі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Його Величності Султана і Янг Ді-Пертуана Брунею Даруссаламу про взаємне скасування віз для громадян, які користуються паспортами для виїзду за кордон, укладена 30 березня 2011 року.

Угода передбачає, що громадяни України та Брунею Даруссаламу, які користуються дійсними паспортами для виїзду за кордон, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території держави іншої договірної сторони упродовж строку, що не перевищує 30 днів з дати в’їзду.

27 листопада 2011 року набирає чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Боснії і Герцеговини про умови взаємних поїздок громадян, підписана 15 квітня 2011 року в м. Берліні.

Угода передбачає безвізовий порядок в’їзду громадян України та Боснії і Герцеговини, прямування транзитом територією держави іншої договірної сторони, а також їх перебування строком до 30 днів протягом 2 місяців з дати першого в’їзду.

Проїзними документами, дійсними для поїздок громадян України в Боснію і Герцеговину на умовах згаданої Угоди, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини та посвідчення особи моряка (за наявності запису у судновій ролі або витягу з неї).

8 грудня 2011 року набирає чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про відмову від візових вимог для громадян, підписана 31 травня 2011 року в м. Києві.

Угода передбачає встановлення на засадах взаємності безвізового режиму поїздок громадян України та Сербії на строк, що не перевищує 30 днів протягом 60 днів від дати першого в’їзду.

Проїзними документами, дійсними для поїздок громадян України в Сербію на умовах згаданої Угоди, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини, посвідчення особи моряка (за наявності запису у судновій ролі або витягу з неї) та посвідчення члена екіпажу літака (за наявності запису в списку членів екіпажу).