Одеська національна академії зв’язку ім. О.С.Попова (ОНАЗ) є провідним  спеціалізованим навчальним закладом IV рівня акредитації, підпорядкованим Міністерству інфраструктури України і має усі необхідні умови для підготовки кваліфікованих спеціалістів, у тому числі, й іноземних громадян для галузі зв’язку. ОНАЗ є також членом Міжнародного союзу електрозв’язку та інших міжнародних організацій, а з 2008 р. - приєдналася до Великої хартії університетів.

Підготовку іноземних спеціалістів розпочато з 1949 р. За цей час підготовлено понад 1000 фахівців з 75 країн світу, з яких 51 іноземний громадянин здобув вчений ступінь кандидата технічних наук.

У 1998 р. в ОНАЗ відкрито підготовче відділення для іноземних громадян. З того часу сертифікати на право вступу до ВНЗ України отримало близько 500 іноземних громадян.

ОНАЗ Має ліцензію МОН України на підготовку іноземців до вступу у вищі навчальні заклади з ліцензованим обсягом 150 осіб на рік (серія АВ №529548 від 16.06.2010 р., термін дії - до 2019 р.).

На сьогодні на підготовчому відділенні і за базовими напрямами навчається понад 300 іноземних студентів та аспірантів.

Для забезпечення високої якості навчання ОНАЗ має відповідну матеріально-технічну базу, висококваліфікований науковий склад, паспортно-візову службу, систему медичного обслуговування тощо.

         

Рекламно-інформаційні матеріали про ОНАЗ українською, російською, англійською, французькою та арабською мовами: More Info