„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

9 грудня 2011 року

 

Глава держави: Україна має реальний шанс увійти в коло молодих лідерів модернізації

Україна має могутній потенціал для свого розвитку та залучення інвестицій. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на Міжнародній інвестиційній конференції «Investconference in Kyiv 2011». «Ми переконані, що Україна має реальний шанс увійти в коло молодих лідерів модернізації», – сказав Глава держави.

Свідченням можливостей України швидко та ефективно інтегруватися в світову економіку Президент назвав багатогалузевий промисловий комплекс, потужний аграрний сектор, багаті природні ресурси, розвинену науку, висококваліфікованих фахівців. «Розраховуємо, що цей поважний форум сприятиме взаєморозумінню, обміну інформацією, «відкриттю» України як привабливої для інвестування країни», – зазначив Віктор Янукович.

 

http://www.president.gov.ua/news/22233.html

http://www.president.gov.ua/en/news/22233.html

 

 

Україна та Євроюст парафували угоду про співробітництво

Україна та Європейська організація з питань юстиції (Євроюст) парафували проект Угоди про співробітництво.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, парафування відбулося 8 грудня у м.Гаага (Королівство Нідерландів) за результатами переговорів, під час яких сторонами було остаточно узгоджено позиції та проект Угоди. З цією метою в Гаагу була відправлена делегація України на чолі з Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини Валерією Луковською.

Олександр Лавринович наголосив, що після ратифікації Угоди буде створено правову основу для використання нашою державою можливостей Євроюсту щодо швидкого обміну інформацією, координації дій у протидії транскордонній злочинності, сприяння збору доказів.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244771767&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244771927&cat_id=244314975

 

 

 

 

 

8 грудня 2011 року

 

Тільки постійний рух уперед забезпечить успіх реформ – Глава держави

Україна не повинна зупинятися на шляху реалізації реформ. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів. «Зараз дуже важливим є рух уперед - це символ успіху… Зупинятися не можна. Тоді буде результат», - зазначив він.

Президент також висловив переконання, що успішне розв’язання низки складних проблем, які є у країні, значною мірою залежатиме від ініціативи місцевої влади.

 

http://www.president.gov.ua/news/22222.html

http://www.president.gov.ua/en/news/22222.html

 

 

7 грудня 2011 року

 

Віце-прем’єр: Подбаємо про кожного вболівальника

За розвитком футбольної інфраструктури Україна випереджає чимало європейських країн. Це особливо актуально напередодні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року. Переконання в цьому по завершенні конференції «Україна – погляд зсередини: на шляху до успіху», яка 6 грудня пройшла у Лондоні, висловив Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков. «Треба розуміти, що Україна, як частина Радянського Союзу, відстає за інфраструктурою від західних країн. Але за футбольною складовою ми можемо дати фору багатьом європейським країнам», – зазначив Віце-прем’єр.

Він наголосив, що Україна готова розмістити більшість з учасників майбутнього Євро-2012. «В Донецьку є три бази, які можуть прийняти будь-яку збірну, тобто місто може розмістити три команди одночасно. В Києві є чудова база у «Динамо». Недалеко від Харкова є база «Металіста», – розповів Борис Колесніков.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/194/51070/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/194/51070/

 

 

6 грудня 2011 року

 

Реформи дають можливість модернізувати країну - Віктор Янукович

Ефективне втілення реформ насамперед дозволить модернізувати країну та працюватиме на покращення якості життя громадян. Про це сказав Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю представникам ЗМІ в Єнакієвому. «Як тільки ми припинимо цей рух – як наслідок будемо мати тільки мінуси - ми припинимо розвиток», - підкреслив Глава держави.

Серед причин, що наразі стримують проведення реформ в Україні, Президент назвав складну економічну ситуацію у світі та брак спеціалістів. «Багато фахівців не готові до реформ, по-перше - морально, по-друге - за професійним рівнем. Нам треба готувати кадри, які б були здатні працювати в нових умовах», - зазначив В.Янукович.

 

http://www.president.gov.ua/news/22199.html

http://www.president.gov.ua/en/news/22199.html

 

 

Сергій Тігіпко: Україна рухається в Євросоюз

  Підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом принесе більшу користь Україні в середньостроковій перспективі, ніж вступ до Митного союзу. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко під час конференції Inside Ukraine 6 грудня в Лондоні. За його словами, Україна хотіла б парафувати цю угоду під час саміту в Києві 19 грудня.

  «Думаю, що угода буде парафована 19 грудня в Києві, і це буде свідчити про те, що Україна рухається в ЄС», - зазначив урядовець.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244761491&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244762712&cat_id=244314975

 

 

5 грудня 2011 року

 

Віктор Янукович привітав військовослужбовців і ветеранів з 20-ю річницею Української армії

Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил Віктор Янукович привітав військовослужбовців і ветеранів з 20-ю річницею Української армії.

«Ми з вдячністю шануємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто нині стоїть на захисті держави, забезпечує мир і спокій наших громадян», - сказав Глава держави на урочистостях з нагоди 20-річчя ЗСУ.

 

http://www.president.gov.ua/news/22179.html

http://www.president.gov.ua/en/news/22179.html

 

 

Платіні підняв планку досягнень України і Польщі

Організатори Євро-2012 в Україні і Польщі виконали свою роботу на 100%. На цьому в інтерв’ю телеканалу «Євроспорт» наголосив президент УЄФА Мішель Платіні. За його словами, підготовка до континентальної першості супроводжувалася проблемами, але господарям турніру вдалося їх вирішити. «Україна і Польща за два-три роки виконали відмінну роботу. Раніше ж там нічого не було – ні стадіонів, ні інфраструктури, ні умов для проживання. Вони відновили дороги, лікарні. Вони зробили прорив на 30 або навіть 40 років. Ми пробудемо там місяць, а всі ці речі будуть довго служити українському та польському народам. Це було справжнє змагання, і організатори виконали свою роботу на 100%. Думаю, ми можемо подякувати їм і привітати», – відзначив шеф європейського футболу.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/182/51036/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/182/51036/

 

 

3 грудня 2011 року

 

Україна готова прийняти сотні тисяч вболівальників Євро

Україна демонструє високі темпи підготовки до проведення матчів чемпіонату Європи 2012 року з футболу. 2011-й рік – рік завершення ключових інвестиційних проектів до континентальної першості.  

Передовсім важливо, що сьогодні приймаюча країна має готові усі чотири арени, на яких відбуватимуться поєдинки фінальної частини чемпіонату. У тому числі, фінальна арена у Києві – НСК «Олімпійський», яка здана в експлуатацію 8 жовтня цього року. А вже 11 листопада 71-тисячний стадіон прийняв футбольне хрещення - тут відбулась товариська гра між національними збірними України та Німеччини. Останній стадіон України - у Львові був відкритий 29 жовтня, а свій перший матч між збірними України та Австрії він прийняв вже 15 листопада цього року. Після цього представники УЄФА поспішили заявити, що «Арена Львів» претендує на звання найкомфортнішої арени Євро-2012, зважаючи на її компактність, оптимальний кут огляду поля з трибун, управління великими людськими потоками, комфорт для вболівальників і футболістів. Усі чотири українські арени Києва, Донецька, Харкова та Львова мають загальну місткість близько 200 тисяч місць для вболівальників.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/196/50959/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/196/50959/

 

 

Мішель Платіні: Євро-2012 змінив життя України і Польщі

Євро-2012 змінив життя українців та поляків. Переконання в цьому напередодні жеребкування фінальної частини турніру в інтерв’ю телеканалу CNN висловив президент УЄФА Мішель Платіні. Він наголосив, що це стосується не лише трьох тижнів проведення чемпіонату. «Коли ми віддаємо Євро-2012 Україні і Польщі, ми змінюємо життя людей. Ми змінюємо життя не лише на місяць футбольного чемпіонату. Це значний стрибок у майбутнє, оскільки коли ви змінюєте комунікації, дороги, аеропорти, лікарні, коли ви робити дуже багато для того, щоб прийняти гостей з усього світу, це добре для населення», – відзначив керманич європейського футболу.

 

Мішель Платіні нагадав, що Польща та Україна ніколи в історії не проводили подібних масштабних подій, тому слід віддати належне зусиллям, які доклали дві країни для підготовки до чемпіонату. На його переконання, чемпіонат буде успішним. «Це важкий шлях, але наприкінці все буде добре. Україна і Польща виконали дуже багато роботи. Я впевнений, це буде чудовий турніру», – зазначив президент УЄФА.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/182/51011/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/182/51011/