„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

2 грудня 2011 року

 

Віктор Янукович: Україна прийме Євро-2012 на гідному рівні

Україна прийме матчі Євро-2012 на гідному рівні. Про це Президент України Віктор Янукович заявив в інтерв'ю ізраїльській газеті Haaretz, опублікованому в газеті «Спорт-Експрес».

«Ми зробили сюрприз. Протягом короткого періоду часу побудували стадіони, проклали дороги. Будівництво терміналів добігає кінця. Україна надто любить футбол, щоб у нас було право відмовитися від чемпіонату Європи», - сказав В.Янукович.

Глава держави визнав, що ще навесні 2010 року ситуація з підготовкою України до Євро-2012 «була катастрофічною». «За винятком «Донбас-Арени» в Донецьку в нас практично нічого не було готове - ані стадіонів, ані готелів, ані тим більше доріг або аеропортів... Йшлося не про втрату двох приймаючих міст із чотирьох, а саме про втрату всього турніру. Радники попереджали мене, що ми можемо попросту не вписатися в часові рамки, встановлені УЄФА, оскільки для деяких об'єктів не були готові навіть проекти», - сказав Президент.

 

http://www.president.gov.ua/news/22156.html

 

 

1 грудня 2011 року

 

Янукович привітав співвітчизників з 20-річчям референдуму щодо незалежності України

Президент Віктор Янукович привітав українців з нагоди 20-ї річниці проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1060402

 

 

Глава держави позитивно оцінив прийняття Європарламентом резолюції щодо України

Президент України Віктор Янукович позитивно оцінив прийняття у четвер резолюції Європарламенту щодо України. Йдеться, зокрема, про положення щодо парафування Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом до кінця 2011 року. Про це Президент заявив, відповідаючи на запитання представників ЗМІ в Єрусалимі.

«Це, безумовно, добра новина для України. Дуже важливо, що там (у резолюції) відображена перспектива вступу відповідно до Лісабонської угоди, вказано на проблеми, які існують в Україні. Ми про них добре знаємо, ми над ними працюємо, щоб якомога швидше виправити», – підкреслив Віктор Янукович.

 

http://www.president.gov.ua/news/22149.html

http://www.president.gov.ua/en/news/22149.html

 

 

Україна розвиватиме відносини з іншими державами у прагматичній площині - Янукович

У розбудові своїх міжнародних відносин Україна завжди керуватиметься принципом національного прагматизму. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Президентом Ізраїлю Шимоном Пересом у четвер в Єрусалимі, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Ми будемо розвивати відносини з іншими країнами лише у прагматичній, практичній площині. Ми не будуватимемо відносини "проти когось", - сказав Янукович.

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1060447

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=238651

 

 

Андрій Шевченко: Я пишаюся своєю кар’єрою

Нападаючий київського «Динамо» і збірної України Андрій Шевченко мріє завершити свою футбольну кар’єру на високій ноті. Про це легендарний український футболіст заявив в інтерв’ю телеканалу CNN. За словами гравця, напередодні домашнього для української національної команди першості Європи він відчуває особливі почуття.

«Звичайно, для нас це велика відповідальність. Перш за все тому, що ми граємо перед своїми вболівальниками, які вимагають хороших результатів. Завданням-мінімум для нас буде вихід з групи, але моя мрія – зіграти у фіналі. Мені було дуже приємно вивести команду із капітанською пов’язкою на першу гру чемпіонату світу 2006 року в Німеччині. Я страшно хвилювався. Упевнений, що тут, вдома, в Україні, при заповнених трибунах, під мелодію гімну Україну – це буде щось особливе для мене», – підкреслив Андрій Шевченко.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/187/50911/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/187/50911/