„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

18 листопада 2011 року

 

 

Борис Колесніков: Багато країн бачать свою команду 1 липня 2012-го на НСК

УЄФА по-особливому ставиться до НСК «Олімпійський».  Арена для фіналу вимагає  найбільшої відповідальності з боку українського уряду. Це візитна картка турніру, а в майбутньому - українського спорту.  Про це заявив в інтерв’ю телеканалу «Євроньюз» Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

«Багато країн хоче бачити тут свою команду 1 липня 2012 року. І не як вболівальників, а безпосередньо на полі. Україна - в їх числі. Тому ми бачимо особливе ставлення, яке накладає відбиток на підготовку арени», - зауважив урядовець. За його словами, після першого футбольного матчу необхідно організовувати інші футбольні змагання. «Чим більше ми зіграємо матчів до чемпіонату Європи – тим краще. Тестові випробування будуть проводитись і цього року, і наступного навесні. Можливо, «Динамо» ще зіграє матч Ліги Європи», - додав Борис Колесніков.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/190/50711/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/190/50711/

 

 

17 листопада 2011 року

 

Влада має забезпечити всі умови для самореалізації молоді – Глава держави

Влада приділятиме належну увагу забезпеченню умов для успішної самореалізації молоді. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час урочистостей з нагоди присвоєння Військовому інституту Одеського національного політехнічного університету статусу Академії.

«Незабаром саме ваше покоління визначатиме обличчя нашої країни. Влада має постійно зважати на думку молоді, створювати належні умови для її самореалізації», – сказав Глава держави.

 

http://www.president.gov.ua/news/21958.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21958.html

 

 

 

 

 

 

МЗС з інтересом і надією стежить за розглядом в Європарламенті питання щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Коментар Речника МЗС України щодо голосування у Комітеті у закордонних справах Європейського парламенту проекту Рекомендацій ЄП Раді ЄС, Європейській Комісії та ЄСЗД щодо Угоди про асоціацією між Україною та Європейським Союзом:

«У Міністерстві закордонних справ України із значним інтересом та великими надіями стежать за перебігом розгляду в Європейському парламенті проекту Рекомендацій ЄП Раді ЄС, Європейській Комісії та ЄСЗД щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Після успішного голосування у рамках Комітету з питань міжнародної торгівлі ЄП, що мало місце 14 листопада ц.р. у Страсбурзі, свою позицію висловив Комітет у закордонних справах Європарламенту, погодивши проект Рекомендацій ЄП щодо Угоди про асоціацію. Таким чином, Комітет завершив тривалий процес опрацювання даного документа на рівні профільних структур цієї впливової інституції ЄС.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244708064&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244709007&cat_id=244314975

 

 

16 листопада 2011 року

 

Віктор Янукович: Влада зобов'язана забезпечити конкурентоспроможність економіки України

Забезпечення конкурентоспроможності української економіки та сприяння її подальшому динамічному розвитку є одним із головних завдань влади. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Крім того, Глава держави звернув особливу увагу на важливість створення нових робочих місць та посилення соціального захисту. «Ми зобов’язані забезпечити робочі місця і гідну заробітну плату. Тим, хто вже не здатен працювати, – забезпечити соціальний захист», – підкреслив Віктор Янукович.

 

http://www.president.gov.ua/news/21942.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21942.html

 

 

Президент оцінює економічну ситуацію у країні як досить стабільну

Президент України Віктор Янукович оцінює поточну економічну ситуацію в державі як стабільну і таку, що дає підстави говорити про перспективи її подальшого покращення. «Ситуація, яка зараз зберігається в економіці нашої держави, дає нам певний оптимізм», - наголосив Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Президент нагадав, що економіка України другий рік демонструє тенденцію до зростання, також зменшується рівень інфляції. «Торік ми мали 8,9%, цього року за десять місяців маємо 4,2%. Скільки нам дадуть листопад і грудень - важко передбачити, але ми не очікуємо високого зростання інфляції. Вона буде на рівні сезонної», - зауважив він.

 

http://www.president.gov.ua/news/21944.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21944.html

 

 

15 листопада 2011 року

 

Віктор Янукович, Броніслав Коморовський і Крістіан Вульф обговорили питання євроінтеграції України

Президент України Віктор Янукович, Президент Польщі Броніслав Коморовський і Федеральний президент ФРН Крістіан Вульф обговорили питання євроінтеграції України. Як заявив після зустрічі Глава Української держави, йшлося зокрема про переговори щодо Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

«Я поінформував Президентів про те, що переговори закінчили фактично 11 листопада цього року і залишилися питання політичні. Головне питання – це формулювання розділу щодо перспективи вступу України до ЄС», – підкреслив Віктор Янукович. За його словами, робота над цим питанням продовжуватиметься до Саміту Україна – Європейський Союз, запланованого на грудень поточного року.

 

http://www.president.gov.ua/news/21934.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21934.html

 

 

Арени Євро-2012 піднімуть рейтинг України

Україна в жовтні цього року зробила черговий ривок у підготовці до турніру - добудувала арени в Києві і Львові, чим закрила питання по усіх чотирьох стадіонах перед УЄФА. Різні думки супроводжували відкриття арен - від захоплених до критичних. Не дивлячись ні на що, стадіони вже проводять свої футбольні дебюти, приймаючи товариські поєдинки збірної України з Німеччиною і Австрією.

Своїми враженнями від арен і очікуваннями від чемпіонату з Інформаційним центром «Україна-2012» поділилася чотирикратна Олімпійська чемпіонка, плавчиня Яна Клочкова.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/192/50635/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/192/50635/

 

Мішель Платіні похвалив стадіони Євро-2012

Президент УЄФА Мішель Платіні похвалив стадіони футбольного Євро-2012, які збудовані в Україні та Польщі, повідомляє Інфоцентр "Україна-2012". За словами Платіні, дві східноєвропейські країни демонструють чудові темпи у приготуваннях до Євро-2012.

"Стадіони в Україні і Польщі просто чудові. Багато проектів ще в процесі реалізації, і я сподіваюся, вони будуть завершені. Треба враховувати, що на дві країни дуже вплинула економічна криза. Єдиною проблемою поки є розміщення під час чемпіонату, тому що важко побудувати готель всього за десять місяців", - сказав керманич європейського футболу.

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1056725

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=237117