„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

11 листопада 2011 року

 

Україні потрібна стратегія розвитку гуманітарної сфери - Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості прийняття стратегії гуманітарного розвитку України. Про це він заявив під час засідання Громадської гуманітарної ради.

«Вважаю необхідним розробити механізм громадського обговорення проблем соціально-гуманітарної сфери», - зауважив Глава держави. Він висловив переконання, що ця галузь потребує підвищеної уваги, оскільки має значний вплив на загальний стан суспільства.

На думку Президента, ефективне вирішення соціально-гуманітарних проблем сприяє громадянській консолідації, культурній єдності, а також матеріальному добробутові країни.

 

http://www.president.gov.ua/news/21891.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21891.html

 

 

Борис Колесніков: На Євро заробить кожен українець

Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков переконаний, що проведення футбольного чемпiонату Єворо-2012 дасть iмпульс для розвитку всiєї країни. Про це урядовець заявив в інтерв’ю львівській газеті «Експрес». «Якщо розвиватиметься бiзнес, створюватимуть новi робочi мiсця, платитимуть податки, будуватимуть лiкарнi – підніметься вся країна. На мою думку, вiд проведення Євро-2012 найбiльше виграють нашi готелi, ресторани, заклади швидкого харчування, загалом сфера послуг», - зауважив Борис Колесніков.

На його думку, найбільший плюс – посилення iмiджу країни у всьому свiтi, але цей показник важко виміряти в грошах. Непросто сьогодні говорити й про рентабельність великого проекту Євро. Віце-прем’єр зауважив, що «це не бiзнес-проект, щоб чекати вiд нього окупності». «Важливо, щоб ми не зганьбилися в очах свiтової спiльноти i довели, що можемо гiдно пiдготуватись до футбольного свята. I подальше наше завдання - так само достойно провести фiнальний турнiр. А прибутки нехай отримують люди - нашi громадяни, якi користуватимуться iнфраструктурою, спорудженою у межах пiдготовки до Євро», - наголосив урядовець.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/193/50555/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/193/50555/

 

 

10 листопада 2011 року

 

Президент України та Міністр закордонних справ Румунії обговорили питання євроінтеграції

Міністр закордонних справ Румунії Теодор Баконскі під час зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем висловив підтримку євроінтеграційним прагненням України. «Ми бачимо Україну як дуже важливого гравця у регіоні та європейську країну. Тому ми підтримуємо завершення переговорів із Європейським Союзом щодо асоціації та зони вільної торгівлі», - сказав він.

Т. Баконскі підкреслив: держави, які нещодавно ввійшли до ЄС, мають підтримувати одна одну та розвивати двосторонню співпрацю. «Ми повинні забезпечити солідарність між нами – новими країнами Європейського Союзу, тому що «старій» Європі потрібні наші енергія та динамізм», - наголосив Міністр. На його думку, важливу роль у поглибленні співробітництва між країнами може відігравати діаспора.  

 

http://www.president.gov.ua/news/21889.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21889.html

 

 

Для України є корисним досвід Сербії щодо співпраці з ЄС - Віктор Янукович

Для України є корисним досвід Сербії щодо співробітництва з Європейським Союзом. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на прес-конференції за підсумками українсько-сербських переговорів.

Глава держави зазначив, що питання євроінтеграції і для України, і для Сербії є пріоритетними та мають стратегічне значення. Президент наголосив: у темі європейської інтеграції  наші держави будуть діяти як партнери і друзі. «Ми дійшли спільного висновку, що європейська інтеграція – не самоціль. Це перш за все  процес, який наближує наші держави до тих світових стандартів, того рівня життя, яких прагнуть наші народи. Ми в цьому завжди будемо зацікавлені, і це нас завжди буде об’єднувати», – підкреслив Віктор Янукович. 

 

http://www.president.gov.ua/news/21885.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21885.html

 

 

Україна - у топ-десятці туристичних країн світу, які варто відвідати в наступному році

Авторитетний британський путівник The Lonely Planet визначив топ-десятку країн світу, які варто відвідати в 2012 році. До рейтингу увійшла і наша держава – Україна посіла в рейтингу третє місце поряд з Угандою (Африка) та М’янмою (Бірма), випередивши Йорданію та Данію.

Говорячи про Україну, The Lonely Planet радить туристам познайомитися з «великим невідомим місцем Європи». Видання згадує Одесу, Київ, вражаючу природу берегів кримського узбережжя. Також путівник радить обов’язково відвідати міста, що прийматимуть Євро-2012, та Чорнобиль.

На дві сходинки випередила Україну та зайняла перше місце Уганда. The Lonely Planet пропонує туристам відвідати долину річки Ніл, савани та джунглі. Крім того, цього року Уганда святкує 50-річчя своєї незалежності – в столиці країни, місті Кампалі, буде організовано яскраве та незабутнє свято.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244691901&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244692326&cat_id=244314975

 

 

Українська ГТС - найбільш економічно вигідний шлях транзиту російського газу в Європу

Українська газотранспортна система є найбільш економічно вигідним і ефективним шляхом транспортування російського газу для європейських споживачів. Про це заявили Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко та Надзвичайний та Уповноважений Посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гамзьот у ході урочистої церемонії підписання угоди між ДК «Укргазвидобування» та Chemieanlagenbau Chemnitz GmbH (Німеччина), щодо будівництва установки ізомеризації легкого бензину на Шебелинському газопереробному заводі, яка відбулося 10 листопада в Міненерговугіллі.

Оцінюючи потенціал української ГТС, Юрій Бойко, зокрема, відзначив, що національним інтересам України відповідає позиція, коли її газотранспортна система повністю завантажена.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244688213&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244688611&cat_id=244314975