„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

                                            11 листопада 2010 року

 

В Україні буде проведено адмінреформу - Президент

 

Україна готується до реалізації адміністративної реформи. Про це заявив Президент Віктор Янукович у заключному слові на нараді з питань соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини.

"Ми сьогодні готуємося до адміністративної реформи - хочемо впорядкувати систему влади в Україні", - зазначив Президент. В.Янукович зауважив, що йдеться про необхідність прибрати дублюючі функції, які є, насамперед, у системі виконавчої влади.

Він окремо наголосив, що адміністративна реформа передбачає передачу низки функцій, що нині виконує центральна влада, у регіони. "Щоб зрештою центральна влада у майбутньому не намагалася керувати, наприклад, житлово-комунальним господарством та іншими місцевими питаннями", - підкреслив Президент.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=960829

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=204084

 

10 листопада 2010 року

 

Президент пропонує укласти Виборчий кодекс

 

Президент України Віктор Янукович пропонує напрацювати закони, які дадуть змогу удосконалити виборче законодавство, а потім звести їх у Виборчий кодекс. На цьому Глава держави наголосив у середу на першому засіданні робочої групи з питань удосконалення виборчого законодавства.

В.Янукович зазначив, що досвід місцевих виборів 31 жовтня, який продемонстрував низку проблем, засвідчив необхідність удосконалення законодавства про вибори. Він нагадав, що у серпні за ініціативою коаліції позачергова сесія Верховної Ради прийняла новий закон про вибори. "Але ми не отримали досконалий закон. І ми визнаємо це", - підкреслив Президент. Віктор Янукович закликав членів робочої групи з'ясувати усі проблемні питання виборчого процесу, аби на наступних виборах істотно підвищити рівень їх проведення.

Він уточнив, що виборче законодавство необхідно зробити таким, що не потребуватиме подальших змін. "Пропоную всі закони, які будуть напрацьовані та змінені, звести у Виборчий кодекс", - сказав Президент.  Віктор Янукович підкреслив, що до цієї роботи необхідно залучити експертів, у тому числі міжнародних. "Саме вони повинні стати невід'ємною складовою підготовки цього виборчого законодавства", - додав він.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=960329

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=203906&ulq=Election%20Code

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=203957&ulq=Election%20Code

 

За 10 місяців зростання ВВП становитиме 5% - Микола Азаров

 

За 10 місяців зростання внутрішнього валового продукту становитиме 5%.

Глава уряду нагадав, що минулого тижня у нього відбулися переговори з місією МВФ. Уряд виконує усі свої зобов'язання в межах програми стенд-бай. "Ми стабілізували фінансово-економічну ситуацію в державі, параметри дефіциту бюджету дотримано. За жовтень зростання промислового виробництва становить більш ніж 11,5%. Ми йдемо за розрахунковими параметрами щодо росту ВВП: за 10 місяців зростання за нашими розрахунками становитиме 5%", - зазначив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр поінформував, що завдяки заходам, вжитим урядом, у жовтні вдалося стабілізувати ситуацію з інфляцією. За результатами жовтня вона становила 0,5%. А до кінця року, за прогнозами Прем'єра, не перевищуватиме 10%. В уряді та МВФ немає протиріч в оцінці ситуації та заходів, яких вживає Кабмін для виходу з кризи і відновлення економічного зростання.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=960284

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=203880&ulq=GDP%205%

 

Понад 300 рейсів прийняв термінал "F" аеропорту "Бориспіль"

 

За перший тиждень роботи новий пасажирський термінал "F" Міжнародного аеропорту "Бориспіль" прийняв 331 рейс національних та іноземних перевізників. Чітку та злагоджену роботу сучасного термінального комплексу вже змогли оцінити близько 30 тис. пасажирів.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=960568

 

Запуск українського супутника "СІЧ-2" заплановано на другий квартал грудня

 

Запуск українського супутника дистанційного зондування землі "СІЧ-2" відбудеться у другому кварталі цього року.

Орієнтовна дата запуску - 16 грудня. Найближчим часом космічний апарат буде направлено на Байконур.

Запуск супутника дистанційного зондування землі "СІЧ-2" буде здійснено українсько-російською ракетою-носієм "Дніпро" з космодрому Байконур.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=960324

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=203897&ulq=SICH-2

 

9 листопада 2010 року

 

Альтернативна енергетика представлена на бізнес-форумі в Києві

 

Днями на форумі у Києві вперше представлені проекти в альтернативній енергетиці, які можуть у перспективі стати національними, оскільки їх реалізація стимулюватиме розвиток промислового і машинобудівного комплексів України. Реалізація енергоефективних проекті є пріоритетом для урядової політики, зауважив А.Клюєв.

Підвищення рівня енергоефективності - це запорука енергетичної безпеки держави та посилення її незалежності від імпортованих енергоносіїв, а відтак збільшення суверенітету України. "Наш форум є чудовою нагодою застосувати енергоефективні проекти, у першу чергу, в житлово-комунальному господарстві, промисловості та оснащенні місцевих господарств", підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр. Тема, яка об'єднує всі ці заходи - раціональне та ощадливе використання енергоресурсів

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=959981

 

8 листопада 2010 року

 

Українським компаніям підвищили кредитні рейтинги

 

Незалежне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" оголосило про підвищення довгострокових кредитних рейтингів ТОВ "Глобинський м'ясокомбінат" (м.Глобине, Полтавська обл.) і випуску іменних відсоткових облігацій (серія А) на суму 50 млн грн терміном обігу 5 років з рівня uaА- до рівня uaА. Прогноз рейтингів - стабільний.

"Кредит-Рейтинг" також підвищив довгостроковий кредитний рейтинг випуску іменних відсоткових облігацій (серія В) Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" (м.Київ) на суму 200 млн грн терміном обігу 2 роки з рівня uaBBB до рівня uaА. Прогноз рейтингу змінено на позитивний.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=959692