„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

8 листопада 2011 року

 

 

Позитивні результати реформ об’єднуватимуть суспільство - Віктор Янукович

Позитивні результати реформування країни працюватимуть на об’єднання суспільства. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час наради з адміністративно-господарським активом Чернівецької області. «Позитив від реалізації реформ буде об’єднувати суспільство», - наголосив Глава держави.

Безумовно, зазначив Президент, щоб відчути реальні результати реформ, потрібен час, однак іншого шляху розвитку країни немає. Він підкреслив, що реформи нині реалізуються в багатьох напрямках життєдіяльності держави, і їх головне завдання - покращення добробуту українців.

 

http://www.president.gov.ua/news/21845.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21845.html

 

 

Україна прагне безперешкодно просувати свої товари на світових ринках - Президент

Україна прагне зняти бар'єри на шляху руху своїх товарів на світові ринки. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час спілкування з трудовим колективом ТОВ «Машзавод». «Наша головна мета: зняти будь-які перешкоди на шляху руху наших товарів за кордоном, на світових ринках… Це наша політика», - сказав В.Янукович, зазначивши, що йдеться про ринки країн ЄС, Росії, інших держав світу.

Глава держави акцентував увагу на важливості економізації зовнішньої політики України та дотримання курсу національного прагматизму. «Ми захищаємо свої національні інтереси», - підкреслив Віктор Янукович.

 

http://www.president.gov.ua/news/21840.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21840.html

 

 

Європа вітає успішне головування України у Комітеті міністрів Ради Європи

7 листопада 2011 року Голова Комітету Міністрів Ради Європи, Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко провів 1124-bis засідання Комітету міністрів Ради Європи. Цим засіданням було підбито підсумки піврічного головування нашої держави у цьому органі Ради Європи.

Відкриваючи засідання, Костянтин Грищенко наголосив, що головування України у Комітеті міністрів продемонструвало велику відповідальність та здатність нашої держави бути в авангарді європейської політики. Вибрані нашою державою пріоритети головування, за словами Міністра, були виконані у повному обсязі, навіть незважаючи на те, що період головування України припав на складний етап внутрішніх реформ Ради Європи та доволі непростої політичної ситуації у сучасній міжнародній політиці. «Ми заклали добрі підвалини для того, щоб процес реформування Організації було завершено у найкоротші терміни та вивело Раду Європи на новий рівень, як ефективної роботи, так і співпраці з іншими міжнародними інституціями такими як ЄС та ОБСЄ», - зазначив Міністр.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244679860&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244680439&cat_id=244314975

 

 

7 листопада 2011 року

 

Україна увійшла до трійки найпривабливіших туристичних країн

Україна увійшла до ТОП-3 найбільш туристично привабливих країн світу за версією путівника «Lonely Planet». Видання, яке належить BBC Worldwide, презентувало перелік 10 країни, які слід відвідати у 2012 році. Відповідне голосування провели серед найвідоміших туристичних експертів.

«Lonely Planet» описує Україну як «найбільшу загадку Європи» та господарку майбутнього Євро-2012: «Саме завдяки силі футболу Україна готується вразити безпрецедентну кількість гостей своїм шармом. Україна є співорганізатором Євро-2012 і чотири приймаючих міста були вибрані таким чином, аби максимально заохотити футбольних фанатів відвідати країну в подальшому».

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/194/50480/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/194/50480/