„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

 2 листопада 2010 року

 

Звернення Президента України Віктора Януковича

 

Місцеві вибори в Україні завершилися. Я вітаю усіх учасників виборчого процесу, як кандидатів, так і виборців. Хочу подякувати українським та міжнародним спостерігачам за увагу та поради. Ваші зусилля допомагають нам будувати демократичну країну.

На виборах люди обрали як досвідчених керівників, так і нові обличчя. Цей сплав досвіду й ініціативи стимулюватиме розвиток місцевого самоврядування в Україні.

Я визнаю, що вибори мали технічні недоліки та були складними.

Я вже доручив почати роботу над змінами нашого виборчого законодавства. Ми будемо співпрацювати з міжнародною спільнотою та кращими українськими експертами у цій галузі.

Моя мета – мати ефективне та прозоре виборче законодавство. У ньому мають бути врегульовані усі питання виборчого процесу, незалежно від того, яку владу будуть обирати – центральну чи місцеву.

http://www.president.gov.ua/news/18643.html

http://www.president.gov.ua/en/news/18643.html

 

 

Президент задоволений ходом роботи над національними проектами

 

Президент України Віктор Янукович позитивно оцінює процес підготовки реального впровадження в державі Національних проектів.

«Той шлях, який ми обрали, – вірний, і ним треба рухатися з оптимальною швидкістю. Ми це добре розуміємо», – сказав Глава держави.

У цьому контексті Президент особливо наголосив: уже проведена робота  потребує подальшого руху вперед, і втрата темпу тут неприпустима.

«Наша головна мета – почати практичну діяльність з виконання прийнятих нами рішень», – наголосив Віктор Янукович.

Президент нагадав, що нещодавно підписав Указ, яким визначено чотири пріоритетних напрями для Національних проектів: «Нова енергія», «Нова якість життя», «Нова інфраструктура» та «Олімпійська надія – 2022».

Глава держави висловився за важливість уважного опрацювання питання надання державних гарантій за запозиченнями для реалізації Національних проектів.

Президент запросив усіх присутніх скористатися можливостями співпраці у рамках Національних проектів. «Я буду сподіватися, що коло наших друзів, партнерів зростатиме», – резюмував Віктор Янукович.

http://www.president.gov.ua/news/18639.html

http://www.president.gov.ua/en/news/18639.html

 

 

3 листопада 2010 року

 

Президент схвально оцінює відсутність системних порушень на виборах 31 жовтня

 

Президент підкреслив, що звернувся до Українського народу, подякувавши усім, хто прийшов і проголосував 31 жовтня.

«Вибори відбулися. Безумовно, були різні технічні проблеми, але вони були пов’язані з недосконалістю українського законодавства», – наголосив Віктор Янукович.

Глава держави зауважив, що робота над національним виборчим  законодавством триватиме. «Над ним ми будемо працювати, приймемо відповідні закони, які потім зведемо у Виборчий кодекс, що працюватиме на виборах усіх рівнів. Ми покінчимо з тим, щоб закони приймалися «під вибори», – заявив Президент.  

За словами Глави держави, влада має намір обговорювати всі свої реформи із громадськими організаціями й з людьми.

http://www.president.gov.ua/news/18658.html

http://www.president.gov.ua/en/news/18658.html

 

4 листопада 2010 року

 

Китай має намір побудувати у Криму парогазову електростанцію

УКРІНФОРМ

Китайська сторона має намір побудувати у м.Щолкіне, на базі недобудованої у Криму АЕС, парогазову електростанцію, під будівництво якої планують відвести ділянку площею 25 га.

Уряд АРК зацікавлений у реалізації цього проекту, який дозволить дати потужний імпульс для розвитку східної частини півострова. Зі свого боку китайська сторона підтверджує готовність до співпраці під час будівництва об'єкту. Замовником цього проекту є Міністерство палива та енергетики України, а китайська сторона - генеральний підрядчик.

2 вересня цього року в рамках державного візиту Президента України Віктора Януковича до Китайської Народної Республіки підписано документи про співпрацю двох сторін у різних галузях, зокрема угоду про будівництво парогазової електростанції у місті Щолкіне у Криму.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=958781&ulq=%EA%E8%F2%E0%E9

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=203354