„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

11 жовтня 2011 року

 

Президент: Влада зацікавлена у продуктивному діалозі з бізнесом

Держава зацікавлена в забезпеченні комфортного середовища для бізнесу та постійному продуктивному діалозі з підприємцями щодо ефективності реформ, які зараз реалізуються в Україні. Про це заявив Президент Віктор Янукович на українсько-словенському бізнес-форумі.

«Бізнес-середовище надає нам необхідні сигнали. Ми постійно їх отримуємо… Дуже важливо створити правила гри, однакові для всіх, забезпечити юридичні умови розвитку і захисту», - сказав Глава держави.

http://www.president.gov.ua/news/21537.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21537.html

 

 

Віктор Янукович: Українська влада постійно працює над створенням сприятливих умов для інвесторів

Українська влада постійно працює над створенням сприятливих умов для ведення інвестиційної діяльності в нашій державі. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на прес-конференції за підсумками українсько-словенських переговорів.

«Створення умов для державно-приватного партнерства, створення відповідної законодавчої бази, у тому числі й міжнародної – це те, чим ми постійно займаємось», - додав Віктор Янукович. Прикладом такої роботи він назвав підписані сьогодні між Україною та Словенією документи.

http://www.president.gov.ua/news/21534.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21534.html

 

 

Костянтин Грищенко та депутати Європарламенту обмінялися думками щодо підписання Угоди про асоціацію

„Європейська інтеграція для України - не лише питання зовнішньої політики, але і ключовий пріоритет внутрішніх перетворень, реформи і модернізації країни. Ми здійснюємо системні реформи в країні в ключових галузях і суттєво просунулися у цій справі”, - зазначив Костянтин Грищенко 11 жовтня ц.р. у Брюсселі під час зустрічі з депутатами Комітету із закордонних справ Європейського парламенту.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244608412&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244609230&cat_id=244314975

 

 

 

 

 

10 жовтня 2011 року

 

Глава держави: Ефективне реформування України є нашим шляхом інтеграції до ЄС

Європейська інтеграція України має відбуватися насамперед через ефективне реформування нашої держави. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю грецькій газеті «Ethnos tis Kyriakis», опублікованому 9 жовтня. «Україна має свій шлях… Він передбачає, що Україна повинна інтегруватися в ЄС через реформи. Ми розуміємо, що тільки політичні гасла не вирішують проблему», - сказав Глава Української держави.

http://www.president.gov.ua/news/21507.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21507.html

 

УЄФА: «Олімпійський» пройшов перший тест

Європейський футбольний союз не має серйозних зауважень до стадіону НСК «Олімпійський», який 8 жовтня було урочисто відкрито. Великим плюсом є те, що перша масштабна подія-відкриття на оновленій арені пройшла безпечно. Тож можна вважати, що стадіон пройшов перший тест в організації масових подій. Про це в ексклюзивному коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» заявив керівник Місцевого оргкомітету Маркіян Лубківський.

http://ukraine2012.gov.ua/news/190/50001/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/190/50001/

 

 

8 жовтня 2011 року

 

Відбулася церемонія відкриття НСК «Олімпійський»

Президент України Віктор Янукович взяв участь в урочистій церемонії відкриття реконструйованого Національного спортивного комплексу «Олімпійський» у Києві.

«Сьогодні свято всієї України, адже новий спортивний стадіон - це подарунок усім громадянам, у першу чергу дітям і молоді, серед яких зростатимуть майбутні чемпіони», - сказав Глава держави, вітаючи всіх українських вболівальників футболу з відкриттям одного з найбільших та найсучасніших стадіонів Європи.

http://www.president.gov.ua/news/21498.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21498.html