„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

11 жовтня 2010 року

 

Україна допоможе розв'язати глобальну продовольчу проблему - експерт

Україна може зайняти одне з перших місць у вирішенні глобальної продовольчої проблеми. Таку думку висловив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко на Українському зерновому конгресі у Києві.

У разі надходження капіталу в аграрний сектор, до 2050 року Україна вироблятиме 105 млн тонн зерна, тобто 4,2% від світового виробництва і контролюватиме 15% світового експорту, зайнявши третю позицію у світі.

"При мінімальних інвестиціях у розмірі 5-6 млрд доларів на рік ми можемо виробляти 90 млн тонн зерна, 7,5 млн тонн м'яса, 30 млн тонн молока", - вважає президент УАК.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=949827

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=200890

 

 

12 жовтня 2010 року

 

Moody`s підвищило прогноз боргових зобов'язань України до рівня "Стабільний"

 

Міжнародне рейтингове агентство Moody`s підвищило прогноз за рейтингамиборгових зобов'язань України (В2) із "Негативного" на "Стабільний".

Агентство підвищило до рівня "Стабільний" прогноз рейтингів граничної межі країни за зобов'язаннями в іноземній валюті (B1) і за банківськими депозитами в іноземній валюті (B3).

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=950455&ulq=%F0%E5%E9%F2%E8%ED%E3%20%F3%EA%F0%E0%BF%ED%E8

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=200951&ulq=moody's

 

 

13 жовтня 2010 року

 

Глава держави доручив розробити план невідкладних заходів, спрямованих на уповільнення темпів інфляції та недопущення погіршення життя громадян

З метою недопущення погіршення рівня життя громадян, зниження реальних доходів населення, перевищення прогнозного річного рівня зростання споживчих цін Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову до 1 листопада 2010 року проаналізувати ситуацію на споживчому ринку, визначити причини зростання цін на продукти харчування понад можливий вплив сезонного чинника та за результатами розробити план невідкладних заходів, спрямованих на уповільнення темпів інфляції, насамперед зростання цін на продукти харчування, які входять до мінімального споживчого бюджету.

http://www.president.gov.ua/news/18472.html

http://www.president.gov.ua/en/news/18472.html

 

 

Президент доручив утворити міжвідомчу робочу групу з питань моніторингу виконання центральними органами виконавчої влади Плану заходів із виконання обов'язків та зобов'язань України, що випливають з її членства в Раді Європи

З метою належного виконання обов'язків та зобов'язань України, що випливають з її членства в Раді Європи, та беручи до уваги Резолюцію № 1755 (2010) Парламентської Асамблеї Ради Європи від 5 жовтня 2010 року Президент України Віктор Янукович дав доручення Прем’єр-міністру України Миколі Азарову утворити   на   чолі   з   Міністром   закордонних   справ   України   і Міністром юстиції України міжвідомчу робочу групу з питань моніторингу виконання   центральними   органами   виконавчої   влади   Плану   заходів   із виконання обов'язків та зобов'язань України, що випливають з її членства в Раді   Європи,   затвердженого   Указом   Президента   України   від   20   січня 2006 року № 39, та підготовки пропозицій щодо актуалізації передбачених ним заходів.

http://www.president.gov.ua/news/18470.html

http://www.president.gov.ua/en/news/18470.html

 

 

14 жовтня 2010 року

 

Україна та Литва домовилися про надання нашій державі практичної допомоги у темі євроінтеграції

 

Україна та Литва домовилися про надання нашій державі практичної  допомоги у темі євроінтеграції. Про це повідомив Президент України Віктор Янукович після завершення Четвертого засідання Ради Президентів України та Литовської Республіки.

«Ми зобов’язані виконувати ті правила гри, які є в Європі. І для нас є дуже багато «домашньої» роботи», – зазначив Віктор Янукович, додавши, що виконання цих завдань неможливе без реформ та єдності влади, яка їх втілюватиме і виконуватиме зобов’язання України перед ЄС у питаннях євроінтеграції.

Говорячи про співпрацю з Литвою у цьому напрямку, Президент зазначив: «Ми домовилися, що Литовська Республіка не тільки підтримуватиме Україну, а й надаватиме практичну допомогу нашим структурам, чиновникам, які займаються цими питаннями, – порадами, підготовкою якісних, дієвих механізмів, що сприятимуть євроінтеграції України».

http://www.president.gov.ua/news/18483.html