„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

 

 4 жовтня 2010 року

 

У рамках Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму відбулося підписання двосторонніх документів

У Геленджику в рамках першого Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму відбулося підписання двосторонніх документів.

У присутності Президента України Віктора Януковича та Президента Росії Дмитра Медведєва було підписано:

Програму міжрегіонального та прикордонного співробітництва України та Російської Федерації на 2011 – 2016 роки;

Угоду між Українським та Російським союзами підприємців та промисловців про спільні дії з поглиблення українсько-російського міжрегіонального та ділового співробітництва;

План заходів з реалізації Угоди між Запорізькою обласною державною адміністрацією та адміністрацією Краснодарського краю про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.

http://www.president.gov.ua/news/18351.html

 

Уряд схвалив Концепцію Державної цільової економічної програми розвитку інвестиційної діяльності на 2011-2015 роки

Уряд схвалив Концепцію Державної цільової економічної програми розвитку інвестиційної діяльності на 2011-2015 роки. Відповідне розпорядження затверджено на засіданні Уряду 29 вересня 2010 року. Державним замовником програми визначено Державне агентство з інвестицій та розвитку.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=243702027&cat_id=119129001

 

МК "Азовсталь" збільшив виробництво основних видів продукції

Маріупольський металургійний комбінат "Азовсталь", який входить до Групи Метінвест, за підсумками вересня збільшив виробництво основних видів продукції. Чавуну у вересні вироблено 418,4 тисяч тонн (порівняно з серпнем поточного року приріст становив 7,4%), сталі виплавлено 491,72 тисяч тонн (+13,6%), прокату - 453,45 тисяч тонн (+19,1 %).

За даними підприємства, з початку року вироблено чавуну 3 653,72 тисяч тонн (порівняно з січнем-вереснем 2009 року приріст становив +31,5%), сталі - 4 219,27 тисяч тонн (+30,8%), прокату - 3 923,91.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=946733

 

5 жовтня 2010 року

 

ВР ратифікувала угоду між Україною та Європолом про стратегічне співробітництво

Верховна Рада ухвалила проект закону "Про ратифікацію угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом (Європолом) про стратегічне співробітництво". Цей документ підтримало 302 парламентарії.

Нормативним актом передбачається ратифікація угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про стратегічне співробітництво, укладену 4 грудня 2009 року у Києві, і яка набере чинності для України того дня, коли Україна повідомить Європол про виконання усіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання угодою чинності.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=947258

 

 

Українська книга буде представлена на найбільшому у світі міжнародному книжковому форумі

Урочистою церемонією 5 жовтня ввечері у Франкфурті-на-Майні відкрився 62-й міжнародний книжковий ярмарок "Франкфуртер Бухмессе-2010".

У цьогорічній виставці участь беруть 7 тисяч представників книго- та медіа-індустрії із 113 країн. Україна буде представлена на Франкфуртському ярмарку єдиним загальнонаціональним стендом під керівництвом Державного комітету телебачення та радіомовлення України, а також шістьома окремими експозиціями представників вітчизняної книжкової галузі.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=947277

 

 

 6 жовтня 2010 року

 

Під головуванням Віктора Януковича та Івана Гашпаровіча відбулися українсько-словацькі переговори

Україна високо цінує налаштованість Словаччини на подальший розвиток і активізацію  наших двосторонніх відносин», – сказав Віктор Янукович.

Глава держави відзначив, що під час зустрічі з Президентом І.Гашпаровічем почув від свого словацького колеги «підтвердження спільного прагнення і надалі зміцнювати наші відносини та всебічно поглиблювати двосторонню співпрацю.

http://www.president.gov.ua/news/18380.html

http://www.president.gov.ua/en/news/18380.html

 

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі)

Законопроект (реєстр. №6447-1) спрямований на усунення недоліків законодавчого регулювання питань, пов’язаних із чинним правовим механізмом забезпечення свободи слова та свободи літературної, художньої, наукової і технічної творчості в Україні, протидії цензурі та гарантування політичної, економічної, ідеологічної багатоманітності у суспільному житті.

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=215875&cat_id=37486

 

Коментар Міністерства закордонних справ України щодо ухвалення Парламентською Асамблеєю Ради Європи резолюції № 1755 «Функціонування демократичних інститутів в Україні»

Міністерство закордонних справ України розглядає ухвалення 5 жовтня ц.р. Парламентською Асамблеєю Ради Європи резолюції № 1755 «Функціонування демократичних інститутів в Україні» як важливий крок в напрямі реалізації євроінтеграційного курсу нашої держави. Україна прагне забезпечити досягнення високих стандартів європейської демократії і цінує підтримку і поради Ради Європи як найбільш авторитетної в цій сфері міжнародної організації.

http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/news/detail/46172.htm

http://www.mfa.gov.ua/mfa/en/news/detail/46172.htm