Вісник „Новини з України”

 

 

28 вересня

 

Під головуванням Президента відбулося розширене засідання Комітету з економічних реформ

«Той потенціал, який є в Україні, підкреслюється практично при кожній міжнародній зустрічі – з бізнес-колами, інвесторами. І цей потенціал не реалізується повною мірою, тому що регуляторна політика не відповідає міжнародним стандартам. І на це дуже погано реагує суспільство. Боротьба з бюрократією – це процес вічний, але в будь-якій боротьбі завжди переможцем має бути Держава і Український народ», – наголосив Президент.

http://www.president.gov.ua/news/18275.html

 

Відбулася зустріч Президента України зі співдоповідачем Комітету ПАРЄ з питань моніторингу

На переконання Глави держави, сьогоднішня зустріч та можливість обмінятися думками щодо ключових питань розвитку України є корисною для обох сторін. Тим більше - напередодні жовтневої сесії ПАРЄ.

Віктор  Янукович відзначив: під час нещодавньої зустрічі з Головою ПАРЄ Мевлютом Чавушоглу було домовлено, що Парламентська Асамблея посилить свою координацію з нашою державою у контексті підготовки України до головування у Комітеті міністрів Ради Європи у 2011 році.

http://www.president.gov.ua/news/18279.html

 

President meets PACE Monitoring Committee co-rapporteur on Ukraine

Speaking at the meeting, President Yanukovych said that the opportunity to exchange views on key issues of development of Ukraine is good for both sides, particularly on the eve of the PACE October session.

http://www.president.gov.ua/en/news/18279.html

 

Микола Азаров прогнозує в 2011 році зростання ВВП приблизно на 10%

 

Прем'єр-міністр України Микола Азаров прогнозує в 2011 році зростання ВВП приблизно на 10% за рахунок залучення в українську економіку капіталовкладень на рівні близько 100 мільярдів гривень. Про це він заявив під час конференції «Україна: реформи, конкурентноздатність, інвестиції».

У 2011 році Уряд підтримуватиме проекти з терміном виходу на прибутковість 2-3 роки, з метою швидкого переходу української економіки на інноваційно-інвестиційний рівень розвитку.

На сьогодні найбільшої підтримки, як з боку Уряду, так і залучення інвестицій, потребують агропромисловий та будівельний комплекси. Микола Азаров відзначив, що для Уряду на даному етапі одним з важливих завдань є відновлення будівельного комплексу: «Він допоможе нам пожвавити внутрішнє споживання, створити стимули для внутрішнього ринку». За його словами, будівельна галузь зараз перебуває у найбільш кризовій ситуації, а втрати її виробництва порівняно з 2007 роком складають понад 60%.

Прем’єр-міністр також наголосив, що Уряд реалізовуватиме інвестиційні програми, пов’язані з енергозбереженням та енергоефективністю, а також в авіабудуванні та суднобудуванні.

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=243683569&cat_id=243311332

 

 

 

Mykola Azarov predicts 2011 GDP growth at about 10%

The Prime Minister of Ukraine Mykola Azarov predicts 2011 GDP growth at about 10% by attracting investment into the Ukrainian economy at about 100 billion UAH, he said at the conference "Ukraine: Reform, competitiveness, investments".

The biggest support both from the Government and investment attraction, require agriculture and construction complexes. Mykola Azarov noted that for the Government at this stage one of the most important tasks is to restore the building complex: «It will help us revitalize domestic consumption, create incentives for domestic market». According to him, the construction industry is now in the most critical situation, and loss of production compared to 2007 total more than 60%.

The Prime Minister also stressed that the Government would implement investment programs related to energy savings and energy efficiency, as well as in aircraft and shipbuilding.

http://kmu.gov.ua/kmu/control/en/publish/article?art_id=243683968&cat_id=243425856

 

29 вересня

 

Президент України вшанував пам'ять жертв Бабиного Яру

Президент України Віктор Янукович взяв участь у церемонії вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру в Національному історико-меморіальному заповіднику “Бабин Яр”.

Глава держави поклав квіти до пам’ятника жертвам Бабиного Яру.

Учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

  http://www.president.gov.ua/news/18280.html

 

President honors memory of the victims of Babyn Yar

 

President of Ukraine Viktor Yanukovych honored memory of the victims of Babyn Yar in the National Historic Memorial Reserve Babyn Yar.

The Head of state laid flowers to a monument to the victims of Babyn Yar.

The participants of the ceremony honored memory of the victims with a moment of silence.

http://www.president.gov.ua/en/news/18280.html

 

Процес внесення змін до Конституції України відбуватиметься виключно у правовій площині - В.Литвин

 

Процес внесення змін до Конституції України відбуватиметься виключно у правовій площині. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у середу під час зустрічі зі співдоповідачем Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань дотримання обов`язків та зобов`язань державами-членами Ради Європи (Моніторингового комітету) Маіліс Репс.

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=214582&cat_id=37486

 

Introduction of Amendments to the Constitution of Ukraine shall be made in the Legal Framework, - V.Lytvyn          

 

Introduction of amendments to the Constitution of Ukraine shall be made in the legal framework, Volodymyr Lytvyn, Chairman of The Verkhovna Rada of Ukraine said at the meeting  with Mailis Reps, PACE Monitoring Committee Rapporteur.

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/en/publish/article/info_left?art_id=214589&cat_id=105995