„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

13 вересня 2011 року

 

Президент України: Наша мета – провести Євро на найвищому рівні

Україна має організувати чемпіонат Європи з футболу 2012 року на найвищому рівні. На цьому під час офіційного візиту до Республіки Туркменістан наголосив Президент України Віктор Янукович. За його словами, цей проект є дуже важливим для міжнародного іміджу держави.

«Україна зобов’язана провести чемпіонат на найвищому рівні, адже це – обличчя держави. На цей рік у нас виділено на підготовку до турніру близько 35 мільярдів гривень», – повідомив Глава держави.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/182/49483/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/182/49483/

 

 

12 вересня 2011 року

 

Віктор Янукович: Сьогоднішні українсько-туркменські переговори сприятимуть поглибленню співробітництва між двома країнами

Президент України Віктор Янукович переконаний, що сьогоднішні українсько-туркменські переговори в Ашгабаті сприятимуть подальшому поглибленню ефективного співробітництва між Україною та Туркменистаном. Про це Глава Української держави заявив після завершення українсько-туркменських переговорів у розширеному складі, що відбулися під головуванням Віктора Януковича та Гурбангули Бердимухамедова.

«Переконаний, результати сьогоднішніх переговорів, досягнуті домовленості сприятимуть розширенню і поглибленню співпраці між Україною та Туркменистаном», – сказав В.Янукович. Він оцінив сьогоднішні перемовини як «дуже продуктивні» і такі, що відбулися в атмосфері повного взаєморозуміння і довіри. «Змістовна бесіда торкнулася всіх актуальних питань, які є предметом нашої двосторонньої співпраці», – зазначив Президент України.

 

http://www.president.gov.ua/news/21184.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21184.html

 

 

Україна та Йорданія зміцнюють співробітництво у сфері медичної освіти і науки

На базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова розпочав роботу Перший українсько-йорданський міжнародний медичний конгрес, який є вагомим кроком у зміцненні відносин між Україною та Хашимітським Королівством Йорданією у сфері гуманітарного співробітництва та медичної освіти і науки.

Учасників міжнародного медичного конгресу привітав Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко, зазначивши, що українська вища медична школа і наука знана у багатьох країнах. «За знаннями до наших медичних університетів та академій їдуть молоді люди з усіх континентів. Нині в Україні оволодівають мистецтвом лікування 19,5 тис. іноземних громадян з 124 країн світу, з них майже 2 тис. з Хашимітського Королівства Йорданії. У кожній другій країні світу працюють лікарі з українськими дипломами. Для нас це не лише велика честь, а й висока відповідальність», - зазначив Міністр

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244525699&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244525889&cat_id=244314975

 

 

Андрій Клюєв: У найближчій перспективі позитивне сальдо торгівлі досягне рівня 1,5-2 млрд. доларів США

При належній організації виконання Державної програми розвитку внутрішнього виробництва у 2015 році Україна може розраховувати на досягнення позитивного сальдо торгівлі товарами та послугами на рівні півтора-двох мільярдів доларів США. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, коментуючи ухвалення Програми на засіданні Уряду у понеділок.

Результатом виконання Програми має стати запровадження економічних стимулів для створення та розвитку виробничих потужностей, спрямованих на виробництво вітчизняних аналогів імпортованої продукції,  зазначив Андрій Клюєв.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244526008&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244526264&cat_id=244314975

 


11 вересня 2011 року

 

Віктор Янукович привітав Віталія Кличка з перемогою у двобої з Томашем Адамеком

Президент України Віктор Янукович привітав чемпіона світу за версією WBC у суперважкій вазі Віталія Кличка з перемогою у двобої з Томашем Адамеком.

«Щиро вітаю із черговою перемогою.

Ви гідно захистили чемпіонський титул у боксі з Томашем Адамеком. Переконаний, що Ваш професіоналізм і спортивний талант ще довго слугуватимуть Україні, утвердженню її престижу на світових рингах», – йдеться у вітанні Глави держави.

 

http://www.president.gov.ua/news/21174.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21174.html

 

 

Президент України надіслав листа Президентові США у річницю трагічних подій 11 вересня

Президент України Віктор Янукович надіслав листа Президентові Сполучених Штатів Америки Бараку Обамі з приводу 10-ї річниці трагічних подій 11 вересня.

«Разом з Вами і з усім американським народом ми і сьогодні, через десять років після терористичних актів, що забрали тисячі життів американців та громадян багатьох інших країн, у тому числі наших співвітчизників, відчуваємо невимовний біль за рідними, яких втратили», – йдеться у листі Глави Української держави.

 

http://www.president.gov.ua/news/21175.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21175.html