„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

1 вересня 2011 року

 

 

Президент зустрівся з головним виконавчим директором корпорації Shell

Президент України Віктор Янукович провів зустріч із головним виконавчим директором корпорації Shell Пітером Возером. Віктор Янукович та Пітер Возер обмінялися вітальними словами.

«Вітаю Вас з приємною подією. Підписання сьогодні договору про спільну діяльність було дуже позитивним фактом», – сказав на зустрічі головний виконавчий директор корпорації Shell.

 

http://www.president.gov.ua/news/21079.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21079.html

 

 

Привітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова з нагоди Дня знань

Дорогі учні, студенти, вчителі та викладачі!

Щиро вітаю Вас із Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

З особливим теплом вітаю першокласників та першокурсників. У Вас починається нова, багатогранна сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус учня та студента, – і в навчанні, і в громадському зростанні, і в загартуванні духу.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244487001&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244495175&cat_id=244314975

 

 

Юрій Бойко: Завдання нашої енергетики - забезпечити економіку своїми енергоресурсами у повному обсязі

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко переконаний, що головним завданням вітчизняної енергетики є забезпечення економіки України власними енергетичними ресурсами. Про це він заявив в інтерв’ю газеті «Урядовий кур’єр».

За словами Міністра, сьогодні в Україні реалізується низка програм, спрямованих на зменшення залежності від імпортних енергоносіїв.

Зокрема, Юрій Бойко підкреслив, що Україна має намір зменшити споживання газу в 2012 році приблизно на 10 млрд. кубометрів порівняно з теперішніми показниками. Разом з тим, протягом 5 років планується збільшення власного видобутку газу з 20 млрд. кубометрів до 27 млрд. та скорочення обсягів закупівлі російського газу до 12 млрд. кубометрів, зокрема, за рахунок програми енергозбереження та заміни газу на вугілля.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244496784&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244497054&cat_id=244314975

 

 

Британці знімають в Україні фільм про Євро

Відома в світі британська продакшн студія «Pitch International» розпочала в Україні зйомки кількасерійного фільму про Євро-2012. Назва стрічки – «Destination Kyiv». Збирати відеоматеріал в нашій країні британський режисер Джуліан Хорбурі та австралійський оператор Патрік Кобилка  розпочали 31 серпня, а закінчать 10 вересня. У програмі «Pitch International» –  зйомки про всі чотири приймаючі міста. Після Києва, продакшн студія працюватиме в Харкові, далі – в Донецьку та Львові. Фінальні акорди знімальна група також дограватиме в українській столиці.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/182/49196/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/182/49196/

 

 

31 серпня 2011 року

 

Президент: Найближчим часом розпочнеться реформа місцевого самоврядування

Найближчим часом в Україні розпочнеться реформа місцевого самоврядування. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій. «Наша мета – децентралізація влади, поступова передача функцій із центру в регіони... Деякі функції в центрі будуть скорочуватися і передаватися в регіони», – наголосив Глава держави.

 

http://www.president.gov.ua/news/21069.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21069.html

 

 

Віктор Янукович: Розпочаті реформи мають на меті глибоку модернізацію держави

Розпочаті в Україні реформи розраховані не на тимчасовий ефект – вони мають на меті глибоку модернізацію нашої держави. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив на зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

«Все, що ми зараз розпочали робити в нашій державі, так чи інакше пов’язане з нашим майбутнім. І якщо ми не будемо модернізувати всі сфери нашого життя, модернізувати нашу країну – за нас ніхто цього не зробить», – підкреслив Глава держави.

 

http://www.president.gov.ua/news/21071.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21071.html