30 серпня 2010 року

 

Президент України Віктор Янукович відвідав з офіційним візитом ФРН

 

Відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з Федеральним президентом Німеччини.

В ході бесіди, яка мала дружній та відвертий характер, Глави держав обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці, європейської політики, а також планів України щодо проведення реформ і зміцнення демократії.

 

http://www.president.gov.ua/news/17955.html

http://www.president.gov.ua/en/news/17955.html

 

У Берліні відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

http://www.president.gov.ua/news/17948.html

http://www.president.gov.ua/en/news/17948.html

 

Відбулася зустріч Президента України із Віце-канцлером, Федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле.

Глава Української держави висловив задоволення ходом свого візиту до ФРН та атмосферою усіх сьогоднішніх зустрічей. Президент України відзначив, що практично всі питання, які сьогодні обговорювалися, знаходять практичне підтвердження. “Головне – спільне бажання розпочати новий конструктивний прогресивний етап у відносинах із Німеччиною. Для цього є всі підстави”, – сказав Президент.

http://www.president.gov.ua/news/17957.html

http://www.president.gov.ua/en/news/17957.html

 

Віктор Янукович провів зустріч із представниками ділових кіл Німеччини

“Сьогодні тільки демонстрація реальних справ у сфері євроінтеграції та реформ допоможе подолати існуючі в ЄС стереотипи щодо України. Таку мету поставила перед собою моя команда, і на її реалізацію вона спрямовує всі свої дії”, – заявив Глава держави

http://www.president.gov.ua/news/17956.html

http://www.president.gov.ua/en/news/17956.html

 

Президент України Віктор Янукович подякував Німеччині за можливість повернути в Україну вкрадену з Одеського музею Західного й Східного мистецтва картину Караваджо “Поцілунок Іуди”.

“Я дуже вдячний за можливість забрати чудову картину, яка належить Україні. Це подарунок українському народу від працівників правоохоронних органів, які виконали свій професійний обов’язок”, – сказав Віктор Янукович на спільній з Федеральним канцлером Німеччини прес-конференції сьогодні у  Берліні.

http://www.president.gov.ua/news/17952.html

http://www.president.gov.ua/en/news/17952.html

 

31 серпня 2010 року

 

Відбулося перше (установче) засідання Організаційного комітету з підготовки та забезпечення здійснення заходів, пов’язаних з головуванням України у Комітеті міністрів Ради Європи

31 серпня під головуванням Міністра закордонних справ України відбулося перше (установче) засідання Організаційного комітету з підготовки та забезпечення здійснення заходів, пов’язаних з головуванням України у Комітеті міністрів Ради Європи.

Ключовим питанням порядку денного засідання К.Грищенко назвав обговорення та визначення основних напрямів подальшої роботи щодо підготовки та забезпечення головування України у Комітеті міністрів Ради Європи.

Головування України у Комітеті міністрів РЄ -  важлива і відповідальна місія, підкреслив Глава зовнішньополітичного відомства. „Вона є почесним обов’язком нашої держави, що випливає з її діяльності в цьому керівному органі Ради Європи. Зазначу, що для всіх країн-членів Ради Європи це неординарна подія, адже честь головувати у Комітеті міністрів припадає орієнтовно раз на 25 років”, зазначив К.Грищенко.

http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/news/detail/44185.htm

 

 

1 вересня 2010 року

 

Президент підписав зміни до закону про місцеві вибори

Президент України Віктор Янукович підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Ці зміни були ухвалені Верховною Радою України 30 серпня ц.р. на позачерговій сесії.

http://www.ukrinform.ua/ukr/?topic=true

 

Президент привітав українське суспільство з нагоди початку нового 2010/2011 навчального року та Дня знань

 

„Наше суспільство все більше усвідомлює значення освіти як головного чинника модернізації країни та втілення стратегічних реформ для якісних змін і підвищення соціальних стандартів життя. Освічені люди, кваліфіковані кадри є основним багатством і перспективою держави. Як Президент України своїми пріоритетами і завданнями національної безпеки бачу турботу про розвиток інтелектуального потенціалу нації, формування економіки, заснованої на знаннях”, підкреслив Глава Держави.

http://www.president.gov.ua/news/17976.html