„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

26 серпня 2011 року

 

 

Віктор Янукович зустрівся з представниками Світового конгресу українців

Президент України Віктор Янукович провів зустріч із представниками Світового конгресу українців. Під час розмови сторони обговорили питання розвитку України та взаємодії влади із закордонним українством.

 

http://www.president.gov.ua/news/21027.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21027.html

 

 

25 серпня 2011 року

 

Міжнародний валютний фонд позитивно оцінює "рішучість України забезпечити досягнення цілей програми "стенд-бай"

Міжнародний валютний фонд позитивно оцінює рішучість України забезпечити досягнення цілей, поставлених програмою «стенд-бай». На  цьому наголосив спеціальний радник МВФ Девід Лінтон у заяві, яку він зробив 24 серпня.

Девід Лінтон повідомив, що у вівторок у Вашингтоні  він зустрівся з Міністром фінансів України Федором Ярошенком, Міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Бойком та  заступником Голови Національного банку України Ігорем Соркіним. Під час зустрічі було обговорено останні події у економіці України та глобальний економічний контекст, а також прогрес у рамках реалізації «Угоди «стенд-бай».

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244480885&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244481066&cat_id=244314975

 

 

Віктор Янукович: Євро-2012 – обличчя держави

Проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року сприятиме формуванню позитивного іміджу нашої країни в світі. На цьому під час церемонії відкриття  радіологічного корпусу Київського обласного онкологічного диспансеру наголосив Президент України Віктор Янукович.

За словами Глави держави, за останній рік Україні вдалося досягти значного прогресу в підготовці до турніру, ліквідувавши катастрофічне відставання від графіку приготувань. «Для нас це була амбітна мета. Це обличчя нашої держави, це обличчя кожного громадянина країни», – зазначив Віктор Янукович.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/196/49083/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/196/49083/

 

 

24 серпня 2011 року

 

Україна: наше майбутнє – з Європейським Союзом

Коли 20 років тому Україна проголосила свою незалежність, нам було важко уявити, що нас очікує в майбутньому. Ми відчували лише ентузіазм та безмежний потенціал. Та чи достатньо цього для подолання тривалих випробувань, які переслідували нас останні 72 роки? Незважаючи на ейфорію тієї значущої події, з практичної точки зору наша країна повинна була починати тривалий і виснажливий підйом. Адже наша молода країна боролася з дуже слабким зростанням ВВП на рівні 1,6%, масове безробіття було неминучим.

Україна, яку я бачу сьогодні, дуже відрізняється від тієї країни двадцятирічної давнини. Я бачу сучасну країну, яка динамічно розвивається, де малий бізнес на підйомі, творчість розцвітає, ринок набирає сили після виснажливої рецесії. Лише торік обсяг прямих іноземних інвестицій зріс на 35%.

 

http://www.president.gov.ua/news/21004.html

http://www.president.gov.ua/en/news/21004.html

 

 

Президент України привітав телеглядачів каналу «Євроньюз»

Президент України Віктор Янукович привітав українців у країні та за кордоном з початком мовлення телеканалу «Євроньюз» українською мовою.

«Вітаю всіх з довгоочікуваною подією - відкриттям телеканалу «Євроньюз» українською мовою», - йдеться у вітанні Глави держави.

 

http://www.president.gov.ua/news/20997.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20997.html

 

 

З ювілеєм Незалежності! Звернення Голови Верховної Ради України

З ювілеєм Незалежності!

Звернення Голови Верховної Ради України

Шановні громадяни України, дорогі співвітчизники!

Щиро, від усього серця вітаю вас з Днем незалежності України - національним святом, що має нині особливий, ювілейний вимір. Сповнюється 20 років від доленосного засідання Верховної Ради, яке увійшло в історію ухваленням Акта проголошення незалежності України.

Як вінець одвічних народних прагнень, сподівань та зусиль, незалежна Україна з´явилася на карті Європи і світу мирним, правовим шляхом. Це відкрило перед нею перспективи цивілізованого утвердження та розвитку, гідного входження до міжнародного співтовариства, формування громадянського суспільства, консолідованого навколо загальнолюдських ідеалів та цінностей.

 

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=281691&cat_id=37486

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/en/publish/article/info_left?art_id=281945&cat_id=105995