„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

12 серпня 2011 року

 

Микола Азаров поставив завдання активізувати військово-технічну співпрацю України і Китаю

Україна і Китай активізують військово-технічну співпрацю. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з членом Центральної військової ради, начальником Генерального штабу Народно-визвольної армії Китаю, генерал-полковником Бінде Ченем.

"Україна готова інтенсифікувати військову співпрацю, обмін військовими делегаціями, аташе, розширити підготовку китайських військових у вищих навчальних закладах Міністерства оборони України",- наголосив Микола Азаров. При цьому він додав, що активізувати військово-технічну співпрацю допоможе Міжурядова комісія з питань військово-промислової співпраці між Україною і Китаєм.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244452878&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244452930&cat_id=244314975

 

 

11 серпня 2011 року

 

Глава держави: Україна та Росія продовжать розбудову дружніх і партнерських добросусідських відносин

Україна та Росія продовжать розбудову дружніх та партнерських добросусідських відносин. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим, що відбулася у резиденції «Бочаров ручей» у Сочі. «Ми прагнули і завжди будемо прагнути до вирішення будь-яких питань. Ми «приречені» їх розв'язувати», – сказав Віктор Янукович.

Глава держави звернув увагу на конструктивний підхід до вирішення багатьох питань двосторонніх відносин України та Росії. Президент підкреслив, що обидві держави пов'язують давні, традиційно дружні відносини і теплі взаємні почуття народів двох країн.

 

http://www.president.gov.ua/news/20919.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20919.html

 

 

 

 

Президент України: Я не можу і не буду втручатися в роботу українських судів

Президент України Віктор Янукович запевняє, що не втручатиметься в діяльність жодних українських судів. Про це він написав у листі-відповіді Президентові Чеської Республіки Вацлаву Клаусу.

«Судова система України є незалежною та неупередженою у своїй діяльності, керується виключно Конституцією та законами України. Я не можу і не буду втручатися в роботу українських судів. Якщо я це зроблю, проблеми будуть більш значущими. Політичне і будь-яке інше втручання у діяльність суду вважаю неприпустимим», — йдеться у листі Глави Української держави.

 

http://www.president.gov.ua/news/20918.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20918.html

 

 

Віктор Янукович: Україна уважно вивчатиме досвід Росії з підготовки до Зимової олімпіади-2014

Україна уважно вивчатиме досвід Росії з підготовки до проведення Зимової олімпіади–2014 у Сочі, насамперед щодо розбудови відповідної спортивної інфраструктури. Про це заявив Президент України Віктор Янукович після ознайомлення з ходом будівництва Великої льодової арени та інших споруд Олімпійського парку.

За словами Глави держави, вивчення досвіду росіян є важливим, зокрема в контексті українського національного проекту «Олімпійська надія–2022», до реалізації якого прагне Україна. «Мати такі споруди в Україні – наша мета», – підкреслив Віктор Янукович.

 

http://www.president.gov.ua/news/20917.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20917.html

 

 

10 серпня 2011 року

 

Сергій Тігіпко: Збільшення інвестицій в Україну - передумова економічного зростання

Покращення інвестиційного клімату, спрощення умов для ведення бізнесу та посилення захисту прав інвестора постійно знаходяться у центрі уваги українського Уряду. Про це Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив під час зустрічі з керівництвом Східного комітету німецької економіки (СКНЕ), яка відбулася у ході робочого візиту до ФРН.

Виступаючи перед німецькими бізнесменами, урядовець наголосив на запровадженні в нашій країні системних економічних реформ. Зокрема, Сергій Тігіпко зупинився на питаннях податкової, адміністративної та митної реформ, а також -- суттєвому спрощенні умов підприємницької діяльності.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244447032&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244447573&cat_id=244314975

 

 

Золоті футбольні ворота відкриють Київ на Євро

До старту Євро-2012 на в’їзді в столицю України встановлять оригінальний пам’ятник – Золоті футбольні ворота. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили у Київській міській державній адміністрації.

Головна ідея монументу полягає у зв’язку між епохами, адже історичні Золоті ворота були міжнародним в’їздом в Київ, а їх футбольний аналог стане таким для всіх гостей Євро-2012.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/191/48793/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/191/48793/