„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

1 серпня 2011 року

 

Віктор Янукович висловив співчуття у зв’язку зі зливами та повенями у Кореї, що призвели до численних людських жертв і значних руйнувань

Президент України Віктор Янукович висловив співчуття Президентові Республіки Корея Лі Мйон Баку у зв’язку із зливами та повенями, що призвели до численних людських жертв і значних руйнувань.

«В Україні зі скорботою сприйняли звістку про численні людські жертви та значні руйнування у Республіці Корея, спричинені безпрецедентними зливами, повенями і зсувами ґрунту.

 

http://www.president.gov.ua/news/20869.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20869.html

 

 

Українські кордони незабаром працюватимуть у режимі "Євро-2012"

Нові моделі пропуску через державний кордон України, які використовуватимуться під час фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, підготовлені Державною прикордонною службою. Про це заявив перший заступник голови Державної прикордонної служби України Павло Шишолін, повідомляє прес-служба відомства.

"Ми практично напрацювали чорнові технології здійснення пропускних операцій у всіх 32 пунктах пропуску, які найбільш активно будуть залучатися до пропуску учасників та гостей "Євро-2012". Персонал цих пунктів пропуску буде забезпечуватися формою нового дизайну. Ми змінили програми підготовки людей, проводимо різноманітні тренінги, мовні курси", - сказав П.Шишолін.

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1032306

 

 

Україна і Росія домовилися про взаємодію при ліквідації надзвичайних ситуацій у місцях дислокації ЧФ РФ

Кабінет Міністрів ухвалив Угоду між урядами України та Російської Федерації про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій, пожеж і ліквідації їхніх наслідків у населених пунктах, в яких дислокуються об'єкти Чорноморського флоту РФ на території України. Як повідомляє прес-служба МНС, відповідне розпорядження було прийнято на засіданні уряду.

Співробітництво в ході реалізації цієї угоди надасть можливість забезпечити взаємне інформування про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, здійснення спільних заходів і надання необхідної допомоги у ліквідації, мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій, пожеж та проведення низки інших заходів, спрямованих на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1032293

 

 

30 липня 2011 року

 

Президент оголосив неділю, 31 липня 2011 року, днем жалоби в Україні

У зв’язку з аваріями, що сталися 29 липня 2011 року на шахтах «Суходільська-Східна» м.Суходільськ Луганської області та ім.Бажанова ДП «Макіїввугілля» м.Макіївки Донецької області і призвели до людських жертв, Президент України Віктор Янукович оголосив неділю, 31 липня 2011 року, днем жалоби в Україні.

Цього дня буде приспущено Державний прапор України на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій на території України, закордонних дипломатичних та інших установ України.

 

http://www.president.gov.ua/news/20864.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20864.html

 

 

Вітрильне судно ВМС Мексики прибуло в Одесу з візитом

Навчальний корабель військово-морських сил Мексики - вітрильник "Cuauhtemoc" прибув у суботу вранці в Одесу. Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомив начальник Одеського морського вокзалу Микола Маковецький. За його словами, корабель буде знаходитися в Одесі до 4 серпня.

Дозвіл на захід судна в українські територіальні води й Одеський морський торговельний порт надано розпорядженням Кабінету Міністрів України.

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1032102

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=227985