„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

14 липня2011 року

 

НАТО вважає за доцільне участь України в операції по протидії піратству

НАТО вважає за доцільне приєднання України до операції Альянсу по протидії морському піратству. Про це сказав у четвер у відеозверненні до учасників круглого столу "УКРАЇНА-НАТО: 20 років партнерства" помічник генерального секретаря НАТО з питань політичних відносин і політики безпеки Дірк Бренгельман.

"Українські кораблі та моряки все більше стають жертвами нападу піратів поблизу Африканського рогу, тому було б доцільним, щоб українські ВМС приєдналися до операції НАТО з протидії піратству", - сказав представник Альянсу.

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1028503

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=226513

 

 

В.Литвин назвав відкриття "Європейського центру інформаційної підтримки" у парламенті важливим етапом у реалізації політики Європейської інтеграції

«Європейський центр інформаційної підтримки», який забезпечить доступ до інформації, пов´язаної з Європейським Союзом, створено у Верховній Раді України за сприяння Європейського Союзу, зокрема, «Українсько-Європейського дорадчого центру з питань законодавства (UEPLAC) Етап У».

Відкриття Інформаційного центру, яке відбулося у Верховній Раді України в четвер, Голова Верховної Ради України В.Литвин назвав «важливим практичним етапом у реалізації Верховною Радою України політики Європейської інтеграції нашої держави».

 

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=281254&cat_id=37486

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/en/publish/article/info_left?art_id=281312&cat_id=105995

 

 

 

 

 

 

 

 

Євро-2012 збільшить реальне ВВП України

Проведення в Україні Євро-2012 забезпечить зростання реального ВВП на 0,8%. Про це заявив перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Вадим Копилов під час презентації державної програми економічного і соціального розвитку України на 2012 рік.

«2012 рік стане роком завершення підготовки до Євро-2012 і роком проведення чемпіонату в Україні. Це забезпечить зростання на 0,8% реального ВВП та складе 12% від загального приросту реального ВВП», - наголосив пан Копилов.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/189/48396/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/189/48396/

 

 

13 липня2011 року

 

Президент висловив співчуття у зв’язку з трагічними подіями у місті Абадан

Президент України Віктор Янукович висловив співчуття Президентові Туркменістану Гурбангули Бердимухамедову у зв’язку з трагічними подіями у місті Абадан.

«В Україні  з глибоким сумом сприйняли звістку про трагічні події 7 липня цього року в місті Абадан.

 

http://www.president.gov.ua/news/20750.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20750.html

 

 

Віктор Янукович висловив співчуття у зв’язку з загибеллю людей на військово-морській базі на Кіпрі

Президент України Віктор Янукович висловив співчуття Президенту Республіки Кіпр Дімітрісу Хрістофіасу у зв’язку з трагедією, яка сталася внаслідок вибуху на військово-морській базі «Евангелос Флоракіс» і призвела до численних людських жертв.

 

http://www.president.gov.ua/news/20749.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20749.html

 

 

12 липня2011 року

 

Віктор Янукович і Костянтин Грищенко обговорили хід переговорів України з ЄС

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко поінформував Президента України Віктора Януковича про суттєвий прогрес України в переговорах з Європейським Союзом.

«Сьогодні в нас є серйозний поступ як у напрямку переговорів про зону вільної торгівлі з ЄС, так і в цілому по Угоді про асоціацію. Йдеться про цілу низку заходів, які мають у кінцевому рахунку надати нового імпульсу цим переговорам у другому півріччі поточного року», – сказав К. Грищенко після завершення зустрічі з Главою держави у Криму.

 

http://www.president.gov.ua/news/20736.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20736.html

 

 

Міністр закордонних справ доповів Президенту про рішення донорів щодо виділення коштів на чорнобильські проекти

Україна отримала принципове рішення донорів Рахунку ядерної безпеки та Чорнобильського фонду «Укриття» щодо надання коштів, необхідних для реалізації чорнобильських проектів. Про це поінформував Президента України Віктора Януковича Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко під час зустрічі у Криму, доповідаючи про результати засідання Асамблеї донорів Чорнобильських фондів, що відбулося 7 липня в штаб-квартирі Європейського банку реконструкції та розвитку в Лондоні.

«Остаточно прийняті політичні рішення, які дозволяють нам з певністю говорити, що питання збору коштів на побудову «Укриття» вирішене», – сказав К. Грищенко.

 

http://www.president.gov.ua/news/20735.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20735.html

 

 

11 липня2011 року

 

Глава держави висловив співчуття у зв’язку із загибеллю людей у катастрофі теплохода в Росії

Президент України Віктор Янукович висловив співчуття Президенту Російської Федерації Дмитру Медведєву у зв’язку з катастрофою теплохода «Булгарія», яка сталася 10 липня цього року на річці Волга і призвела до численних людських жертв.

«Прошу Вас, шановний Дмитре Анатолійовичу, від імені українського народу і від мене особисто передати щирі слова співчуття рідним і близьким загиблих і побажання скорішого одужання всім постраждалим», - йдеться у співчутті Глави Української держави.

 

http://www.president.gov.ua/news/20724.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20724.html

 

 

 

Президенти України та Єврокомісії обговорили перспективи співробітництва

Президент України Віктор Янукович 20 жовтня на запрошення Президента Європейської Комісії Жозе Мануеля Баррозу здійснить візит до Брюсселя. Мета візиту, за словами Президента України, досягнення політичних домовленостей, необхідних для завершення переговорів щодо угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це йшлося під час сьогоднішньої телефонної розмови Віктора Януковича з Жозе Мануелем Баррозу.

 

http://www.president.gov.ua/news/20726.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20726.html

 

 

Воронін: Ціль – максимальний результат на Євро

Національна збірна Україна спроможна впоратися із досягненням високих цілей, поставлених перед командою на домашньому для неї чемпіонаті Європи з футболу 2012 року. В цьому переконаний форвард «жовто-синьої» команди, лідер і капітан московського «Динамо» Андрій Воронін.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/187/48352/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/187/48352/

 

 

9 липня2011 року

 

Спільна заява Президента України та в.о. Президента Республіки Молдова

9 липня 2011 року в атмосфері дружби і взаєморозуміння відбулася Зустріч Президента України Віктора Януковича і виконувача обов’язків Президента Республіки Молдова, Голови Парламенту Маріана Лупу.

Результати переговорів підтвердили обопільну готовність двох країн до подальшого поглиблення політичного діалогу як у двосторонньому форматі, так і в рамках міжнародних і регіональних  організацій.

Сторони обговорили найбільш актуальні питання двостороннього співробітництва, а також обмінялися думками щодо міжнародної проблематики.

 

http://www.president.gov.ua/news/20721.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20721.html

 

 

 

 

 

 

Україна хоче провести баскетбольне Євро-2015

Україна веде перемовини щодо проведення в нашій країні чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року. Про це 8 липня під час прес-конференції повідомив Президент України Віктор Янукович.

«По цьому питанню ми працюємо з Олександром Волковим та активом української баскетбольної ліги. А тому є велика ймовірність того, що баскетбольний євротурнір 2015-го року пройде саме в Україні», - зазначив Глава держави.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/189/48339/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/189/48339/