„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

                                                  23 червня 2011 року

 

Віктор Янукович: Я розраховую на участь національного та іноземного бізнесу в проведенні реформ у країні

Влада розраховує на участь національного та іноземного бізнесу у проведенні реформ в Україні. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів.

Президент наголосив, що для нього  дуже важливо почути  думку бізнесу стосовно розвитку країни. «Для мене дуже важливе відчуття того, що той барометр, що є в державі в особі бізнесу, підкаже: у той бік дме вітер, чи ні», – наголосив Глава держави.

http://www.president.gov.ua/news/20516.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20516.html

 

 

Борис Колесніков презентував можливості України на бізнес-форумі у Парижі

Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков виступив на бізнес-форумі у Парижі «Українські зустрічі-2011», організований Французьким агентством з питань міжнародного розвитку підприємств (UBIFRANCE).

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244351893&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244352062&cat_id=244314975

 

22 червня 2011 року

 

Президент сподівається на подальшу підтримку Польщею євроінтеграційних прагнень України

Президент України Віктор Янукович сподівається на подальшу активну підтримку Польщею євроінтеграційних прагнень України. Про це він заявив, відповідаючи на запитання журналістів після зустрічі з Міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським.

«У нас велика надія на те, що наші сусіди під час головування разом із нами плідно попрацюють, і ми досягнемо тієї мети, яку перед собою ставимо… Безумовно, для нас є найважливішим пріоритетом прискорення інтеграції України в Європейський Союз. На порядку денному стоять три питання – лібералізація візового режиму, створення зони вільної торгівлі та підписання Угоди про асоціацію», – сказав Глава держави.

http://www.president.gov.ua/news/20509.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20509.html