„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

14 червня 2011 року

 

Україна і НАТО успішно виконали перший етап проекту зі знищення боєприпасів та озброєнь

Україна і Організація Північноатлантичного договору успішно виконали перший етап проекту Трастового фонду Програми НАТО "Партнерство заради миру".

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1021100

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=223832

 

 

13 червня 2011 року

 

В Ізмаїлі обговорюють європейську стратегію розвитку Дунайського регіону

В Ізмаїлі, що на півдні Одеської області, визначають пріоритети українського національного плану дій щодо Дунайської стратегії Європейського Союзу.

Сама Стратегія ЄС і План дій з реалізації цього документа вийшли в світ наприкінці минулого року. Тепер дійшла черга для опрацювання національного і регіональних планів дій України, яка бере участь у втіленні цих проектів. Визначаються ключові напрями регіонального будівництва, роль, можливості, ресурси та механізми включення Дунайського регіону до загальної системи стабільного макрорегіонального розвитку.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1020839

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=223694

 

12 червня 2011 року

 

У Пекіні презентували "Українознавчі дослідження"

У Посольстві України в КНР відбулася презентація першого випуску наукового альманаху "Українознавчі дослідження". До видання, підготовленого спільно Українським науково-дослідницьким центром Чжецзянського педагогічного університету та українським дипломатичним представництвом у Пекіні, увійшли статті політиків, дипломатів, науковців, діячів освіти, літературознавців обох країн, які висвітлюють найбільш актуальні сфери двостороннього співробітництва: міжнародні відносини, економіку, освіту, культуру тощо.

Серед авторів альманаху, зокрема, міністри закордонних справ України Костянтин Грищенко та Анатолій Зленко, голова Китайського товариства дружби Чень Хаосу, посли України в КНР та КНР в Україні різних часів.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1020854

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=223710

 

 

11 червня 2011 року

 

Борис Колесніков: «Готуємо відкриття арен-2012»

Протягом останнього року Україна приголомшила увесь світ темпами підготовки до єврочемпіонату. Про це у своїх доповідях з високих трибун наголошували керівники УЄФА, ділилися враженнями від інфраструктурних змін України й високопосадовці іноземних держав та міждержавних організацій. По суті, за 12-14 місяців Україна зробила більше кроків назустріч Євро, аніж за увесь час до цього.

Про це та інше ’ю Віце-прем’єр–міністра України Бориса Колеснікова журналу «Ukraine 2012».

http://ukraine2012.gov.ua/news/196/48001/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/196/48001/