„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

24 травня 2011 року

 

Уряд вкладатиме інвестиції у збільшення власного видобутку газу

Збільшення видобутку власних енергоресурсів є ключовим завданням Уряду, заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко під час робочої поїздки до Полтавської області. Міністр відвідав ряд виробничих об’єктів області і ознайомився з технологічними процесами, які застосовуються на підприємствах.

Юрій Бойко вважає необхідним вживати заходів для збільшення власного видобутку газу та залучення інвестицій у газовидобувну галузь.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244284216&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244284570&cat_id=243425856

 

Україна ініціюватиме створення нової стратегії Ради Європи щодо захисту дітей

Під час головування в Комітеті міністрів Ради Європи України ініціюватиме створення нової стратегії Ради Європи з захисту дітей на 2012-2015 роки. Про це заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко під час відкриття міжнародної конференції "Протидія насильству щодо дітей: від окремих дій до комплексних стратегій".

Він зазначив, що в Раді Європи успішно реалізується стратегія захисту прав дітей на 2009-2011 рік, основною метою якої є боротьба з насильством щодо дітей. "Українське головування бачить своїм завданням поєднання зусиль органів Ради Європи та країн-членів для підготовки нової стратегії на 2012-2015 роки", - зазначив міністр.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1015693

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=221803

 

23 травня 2011 року

 

Віктор Янукович привітав кінорежисера Марину Вроду із здобуттям «Золотої пальмової гілки» у Каннах

Президент України Віктор Янукович привітав українського кінорежисера Марина Вроді  з великим успіхом на 64-му Каннському кінофестивалі, яка здобула «Золоту пальмову гілку» – головну нагороду в номінації «Найкращий короткометражний фільм» Каннського кінофестивалю, чим примножила світову славу українського кіномистецтва», – йдеться у вітанні Глави держави.

http://www.president.gov.ua/news/20139.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20139.html

 

 

21 травня 2011 року

 

Президент України Віктор Янукович привітав українців з нагоди відзначення Дня Європи в Україні

 

Президент України Віктор Янукович привітав українців з Днем Європи, який щорічно відзначається в нашій державі, починаючи з 2003 року.

 Сьогодні в Україні – День Європи. Об'єднана Європа для нас – стратегічний партнер та багато в чому приклад.

Ми все робимо для того, щоб в найближчому майбутньому Європа та Україна були нероздільними.

Переконаний, що Україна – це та важлива цеглина у фундаменті Європейського Дому, що забезпечить йому надійність та перспективу.

Стратегічне партнерство України і ЄС неухильно переростає у взаємну інтеграцію. І цього року ми перегортаємо нову сторінку у відносинах”, йдеться у привітанні Глави Держави.

http://www.president.gov.ua/news/20108.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20108.html