„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

                                                                          20 травня 2011 року

 

 

Україна не зменшить темпів європейської інтеграції - К.Грищенко

Україна не зменшить темпів європейської інтеграції. Про це заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко на конференції "Україна на шляху інтеграції до ЄС: сучасний стан та подальші перспективи".

За його словами, нинішній рік може стати вирішальним на шляху європейських прагнень України. "Це рік стратегічних можливостей для України, так само як і для ЄС. І не лише тому, що в ЄС головує Угорщина, а невдовзі головуватиме Польща, для яких європейська інтеграція України є живим політичним інтересом", - підкреслив керівник МЗС. Він зазначив, що йдеться про завершення переговорів щодо угоди про асоціацію, створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС, а також про реалізацію плану дій щодо лібералізації візового режиму. "Просування цих напрямків визначить розвиток відносин між Україною та ЄС на найближчі 10 років", - наголосив К.Грищенко.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1014874

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=221559

 

 

Президент України уповноважив Віктора Тихонова на підписання Протоколу № 3 до Європейської рамкової конвенції про транскордонне співробітництво

Президент України уповноважив Віктора Тихонова на підписання Протоколу № 3 до Європейської рамкової конвенції про транскордонне співробітництво між територіальними общинами або властями стосовно об'єднань єврорегіонального співробітництва (ОЄС).

Протокол № 3 дозволяє вирішити низку проблем, пов’язаних з відмінностями у політичних системах, функціях і повноваженнях територіальних общин, правових традиціях.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244277220&cat_id=244276429

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244277664&cat_id=243425856

 

19 травня 2011 року

 

Глава держави наголошує на важливості забезпечення розвитку автомобілебудування в Україні

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості створення умов для розвитку автомобілебудування в нашій державі. Про це Глава держави заявив представникам ЗМІ під час відвідання ПрАТ «Єврокар» на Закарпатті.

Наразі, констатував Президент, такі умови «однозначно, ще не створені». «Треба ще попрацювати і над новою законодавчою базою, і над виконанням існуючої», –  додав він.

http://www.president.gov.ua/news/20115.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20115.html

 

 

Віктор Янукович: Мій обов’язок – створити сприятливі умови для роботи інвесторів в Україні

Президент України Віктор Янукович наголошує, що вважає своїм обов’язком створити сприятливі умови для роботи інвесторів у нашій державі. Про це він сказав під час відвідання ПрАТ «Єврокар», спілкуючись з членом Ради директорів компанії Skoda Auto Богданом Войнером.

http://www.president.gov.ua/news/20114.html

http://www.president.gov.ua/en/news/20114.html

 

 

18 травня 2011 року

 

Рецепт успіху на Євро: патріотизм і єдність

Для перемоги української збірної з футболу на Євро-2012 важливий дух і відчуття патріотизму, а також підтримка всієї України.

„Щоб перемогти, українцям необхідний єдиний дух, відчуття патріотизму, вмирання на полі – тільки це може допомогти нашій команді на Євро в 2012 році»,  -  переконаний Друг Євро-2012,  легендарний півзахисник і багаторічний капітан ФК «Карпати» (Львів) Ігор Кульчицький.

http://ukraine2012.gov.ua/news/182/47613/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/182/47613/