„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

12 квітня 2011 року

 

Україна відзначає 50-річчя першого польоту людини в космос

 

Сьогодні наша країна разом з усім людством відзначає піввіковий ювілей польоту в космос Юрія Гагаріна. Вітаючи працівників і ветеранів ракетно-космічної галузі України з цією подією а також з їхнім професійним святом - днем працівників галузі, Президент України Віктор Янукович зазначив: "Наша країна стоїть біля витоків створення ракетної техніки і залишається державою, яка має значний кадровий та науково-технологічний потенціал ракетно-космічної галузі".

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1004484

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=218325

 

 

11 квітня 2011 року

 

Президент: Національний проект "Олімпійська надія-2022" – один із пріоритетних напрямків розвитку України

 

Завершуючи засідання регіонального Комітету з економічних реформ у Львівській області, Президент наголосив, що національний проект "Олімпійська надія-2022" – один із пріоритетних напрямків розвитку України.

Говорячи про його основне завдання і мету, Глава держави зазначив, що на першому етапі - до 2014 року - має бути підготовлена необхідна спортивна інфраструктура, щоб домогтися схвалення української заявки на право проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. На другому етапі - до 2022 року - важливо завершити підготовку цієї інфраструктури.

 

http://www.president.gov.ua/news/19771.html

http://www.president.gov.ua/en/news/19771.html

 

Віктор Янукович: Україна вклоняється пам'яті загиблих у концтаборах

 

Президент України Віктор Янукович звернувся до співвітчизників з нагоди Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських таборів.

"У цей день разом з усім світом Україна вклоняється світлій пам'яті людей, чиї життя безвинно обірвалися за колючими дротами фашистських концтаборів", - йдеться у зверненні, текст якого розміщено на офіційному сайті Глави держави, повідомляє УКРІНФОРМ.

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1004115

http://www.president.gov.ua/en/news/19768.html

 

 

8 квітня 2011 року

 

Президент провів зустріч з главами офіційних делегацій держав-учасниць засідання Ради міністрів закордонних справ СНД

 

Відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з главами офіційних делегацій держав-учасниць засідання Ради міністрів закордонних справ СНД.

“Я радий вас вітати в Києві та переконаний, що сьогоднішнє ваше засідання пройшло успішно. Знаю, що завжди на цих заходах присутній конструктивізм, бажання спільно вирішувати багато питань, визначати напрямки життєдіяльності наших держав”, - сказав на початку розмови Президент.

 

http://www.president.gov.ua/news/19760.html

http://www.president.gov.ua/en/news/19760.html

 

 

Уряд посилює пропагування української освіти за кордоном

 

Кабінет Міністрів затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки пропагування України за кордоном. Відповідну постанову № 368 Уряд прийняв на засіданні 6 квітня.

Постанова прийнята з метою врегулювання порядку використання бюджетних коштів, передбачених на 2011 рік Міністерству освіти і науки, молоді та спорту за бюджетною програмою «Фінансова підтримка пропагування України за кордоном».

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244192593&cat_id=243311332

http://www.kmu.gov.ua/control/en/publish/article?art_id=244192907&cat_id=243425856