„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

5 квітня 2011 року

 

 

Президент звернувся до ООН та ЮНЕСКО щодо оголошення 2014 року Міжнародним роком Тараса Шевченка

Президент України Віктор Янукович підписав листи до керівництва ООН та ЮНЕСКО з проханням оголосити 2014 рік Міжнародним роком Тараса Шевченка. Про це Глава держави заявив на засіданні Громадської гуманітарної ради.

«Безперечно, ми всі розуміємо, щоб ці надзвичайно авторитетні організації почули голос України, необхідна зараз велика пропагандистська і лобістська кампанія, яка б досягла тієї мети, яку ми ставимо», - наголосив Президент.

 

The President of Ukraine Viktor Yanukovych requested UN and UNESCO to pronounce the year of 2014 as the International Year of Taras Shevchenko.

http://president.gov.ua/news/23672.html

http://president.gov.ua/en/news/23672.html

 

 

4 квітня 2011 року

 

Євро-2012 в Україні відбудеться на гідному рівні – Глава держави

Президент України Віктор Янукович переконаний, що Україна прийме Чемпіонат Європи з футболу на гідному рівні. Про це Глава держави сказав у ході спілкування з французькими журналістами, які приїхали в Україну для ознайомлення з нашою підготовкою до Євро-2012.

«Організатори Євро-2012, міжнародні організації, УЄФА, всі виконавці з боку України зробили все для того, щоб ці змагання відбулись. У нас немає ніяких сумнівів, що так і буде»,- наголосив Віктор Янукович. Він назвав проведення Євро-2012 для України водночас і великою честю, і серйозним іспитом на нашу відповідальність і надійність як партнерів.

 

The President of Ukraine Viktor Yanukovych believes that Ukraine will host the European Football Championship at a decent level. This has been stated by the President during the interview with the French journalists who came to Ukraine to observe the undergoing preparations for Euro-2012.

http://president.gov.ua/news/23659.html

http://president.gov.ua/en/news/23659.html

 

 

3 квітня 2011 року

 

Європейська інтеграція України - це наш цивілізаційний вибір та інструментарій для здійснення внутрішніх реформ, - В. Хорошковський

Європейська інтеграція України – це наш цивілізаційний вибір та інструментарій для здійснення внутрішніх реформ. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час круглого столу з представниками британських політологічних кіл на тему «Європейська інтеграція – стратегічний пріоритет зовнішньої політики України». Зустріч відбулась у Лондоні, в приміщенні Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House, 2 квітня 2012 року.

Коментуючи парафування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яке відбулось минулої п’ятниці у Брюсселі, В. Хорошковський підкреслив, що Україна та ЄС зробили рішучий крок у напрямку до більш близької інтеграції. «Ми очікуємо, що після завершення всіх внутрішніх процедур Угоду буде підписано до кінця 2012 року», - заявив Перший віце-прем’єр- міністр України.

 

European integration of Ukraine is our civilizational choice and tools to implement internal reforms. This was announced by the First vice Prime Minister of Ukraine Valery Khoroshkovsky during a roundtable "European Integration - strategic priority of Ukraine's foreign policy" with the representatives of British political circles. The meeting took place in London at the Royal Institute of International Affairs (Chatham House, April 2, 2012).

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=245096702&cat_id=244276429

http://kmu.gov.ua/kmu/control/en/publish/article?art_id=245097326&cat_id=244314975

 

 

2 квітня 2011 року

 

Президент: Ми розглядаємо Угоду про асоціацію з ЄС як програму масштабних внутрішніх реформ

Україна розглядає Угоду про асоціацію з Європейським Союзом насамперед як комплексну програму масштабних внутрішніх реформ у всіх сферах політичного, економічного та соціального життя нашої держави. Як заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв'ю польському виданню Dziennik Gazeta Prawna, йдеться про модернізацію країни, у ході якої Угода про асоціацію буде також ефективним інструментом здійснення реформ відповідно до європейських стандартів.

«Європейська інтеграція – незмінний ключовий пріоритет зовнішньополітичного курсу та внутрішнього розвитку України. Ми сприймаємо Європейський Союз як цивілізаційний вибір, оптимальну модель розвитку нашої держави, його економіки і суспільних інститутів, а в перспективі – і як наш спільний дім», - сказав Президент.

 

Ukraine considers the Association Agreement with the European Union primarily as a comprehensive program of major domestic reforms in all spheres of political, economic and social life of our country. As the President of Ukraine Viktor Yanukovych stated in an interview with Polish newspaper ‘Dziennik Gazeta Prawna’, it foresees the global country modernization, during which the Association Agreement would also be an efficient tool for implementing the reforms in line with the European standards.

http://president.gov.ua/news/23622.html

http://president.gov.ua/en/news/23622.html

 

 

Створивши ЗВТ з Євросоюзом, Україна сприятиме економічній активності на Євразійському просторі - Віктор Янукович

Створення зони вільної торгівлі України з ЄС, а також налагодження нашої ефективної взаємодії з Митним союзом, сприятиме подальшій активізації економічної взаємодії на Євразійському просторі. Про це Президент України Віктор Янукович заявив в інтерв'ю польському виданню Dziennik Gazeta Prawna.

«Пріоритет для України сьогодні – підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом», - підкреслив Глава держави. Він особливо наголосив, що економічна взаємодія України з Митним союзом і ЄврАзЕС буде розвиватися у формах, що жодним чином не суперечать нашому європейському вибору.

 

Establishing of the free trade zone between Ukraine and the EU as well as pursuing effective cooperation with the Customs Union will promote further economic cooperation in Eurasia; - the President of Ukraine Viktor Yanukovych told the Polish newspaper ‘Dziennik Gazeta Prawna’.

http://president.gov.ua/news/23621.html

http://president.gov.ua/en/news/23621.html