„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

22 березня 2011 року

 

 

Президент України дасть старт Євро-2012

Президент України Віктор Янукович на початку червня відвідає урочисте відкриття фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, яке пройде в столиці Польщі – Варшаві.

 Про це під час зустрічі з Прем’єр-міністром країни Миколою Азаровим повідомив глава Республіки Польща Броніслав Коморовський, інформує прес-служба Кабінету міністрів України.

 

The President of Ukraine Viktor Yanukovych will be visiting the capital of PolandWarsaw in the early June of this year for the grand opening of the UEFA 2012 Cup.

http://ukraine2012.gov.ua/news/181/52288/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/181/52288/

 

 

Глава держави взяв участь в урочистій церемонії запуску серійного виробництва автомобілів ЗАЗ VIDA

Президент України Віктор Янукович відвідав ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» - Глава держави взяв участь в урочистій церемонії запуску серійного виробництва автомобілів ЗАЗ VIDA.

Глава держави ознайомився з роботою цеху складання автомобілів та поспілкувався з працівниками заводу.

Президент подякував колективу підприємства за той значний внесок, який вони своєю працею роблять у розвиток економіки України, збільшення обсягів експорту тощо.

 

The President of Ukraine Victor Yanukovych paid a visit to the ISC «Zaporozhye automotive factory» and took part in the launching ceremony of the new factory line for the «ZAZ VIDA» car production.

http://president.gov.ua/news/23475.html

http://president.gov.ua/en/news/23475.html

 

 

Всі соціальні ініціативи будуть виконані – Глава держави

Всі соціальні ініціативи щодо покращення якості життя та добробуту громадян, їх соціального забезпечення будуть виконані. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час спілкування з колективом ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод». «Все, що обіцяли – все виконаємо», - наголосив він.

Глава держави зокрема підкреслив, що до кінця року потрібно скоротити досить суттєву різницю в розмірах пенсій між тими, хто вийшов на заслужений відпочинок останнім часом і до початку пенсійної реформи.

 

All social initiatives aimed at improving lives and welfare of the citizens will be implemented. This was announced by the President of Ukraine Viktor Yanukovych during his communication with the staff of the ISC «Zaporozhye automotive factory». «All promised should and will be realized» - he stressed.

http://president.gov.ua/news/23494.html

http://president.gov.ua/en/news/23494.html

 

 

Микола Азаров: Україна і Польща практично завершили підготовку до Євро-2012

Україна і Польща практично завершили підготовку до фінальної частини Європи з футболу 2012 року. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на спільній прес-конференції з Прем’єр-міністром Республіки Польща Дональдом Туском у Варшаві.

«Дві країни завершили всі роботи з підготовки до цього заходу. Незважаючи на труднощі, пов’язані з кризою, наші країни змогли мобілізувати свої зусилля, і я вважаю, що ми добре підготувалися», - сказав Микола Азаров.

 

Ukraine and Poland have almost completed preparations for the finals of the European Football Championship - 2012. This was underlined by the Prime Minister of Ukraine Mykola Azarov at the joint press conference with Prime Minister of Poland Donald Tusk in Warsaw.

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=245067795&cat_id=244276429

http://kmu.gov.ua/kmu/control/en/publish/article?art_id=245068190&cat_id=244314975

 

 

 

21 березня 2011 року

 

Глава держави: Ми продовжуємо адаптацію українського законодавства до норм ЄС

Україна продовжує працювати над приведенням своїх демократичних та правових стандартів у відповідність до норм Європейського Союзу. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з керівниками церков та релігійних організацій.

Глава держави наголосив: євроінтеграційний курс України передбачає насамперед адаптацію за всіма напрямками життя до стандартів країн ЄС.

 

Ukraine continues its efforts in order to bring their democratic and legal standards in line with the European Union norms – stressed the President of Ukraine Viktor Yanukovych during his meeting with the clergy and leaders of religious organizations.

http://president.gov.ua/news/23472.html

http://president.gov.ua/en/news/23472.html

 

 

20 березня 2011 року

 

Микола Азаров: Уряд здійснює реформи, щоб підприємництво в Україні розвивалося

Уряд здійснює реформи, щоб підприємництво в Україні розвивалося. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив на урочистостях з нагоди 20-річчя створення Українського союзу промисловців і підприємців.

Микола Азаров підкреслив, що впродовж двох років діяльності Уряд здійснив низку реформ. Зокрема, проведено бюджетну, податкову, пенсійну реформи, уже розпочато реформи у сфері охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, готуються до впровадження реформи кримінального права та судочинства. «Тобто, Україна проводить серйозні, масштабні перетворення. Незважаючи на складнощі, ці реформи просувають нашу країну на шляху європейської інтеграції», - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

The Government conducts reforms to ensure the development of the Ukrainian free enterprises – said the Prime Minister of Ukraine Mykola Azarov at the celebration of the 20th anniversary of the Union of Industrialists and Entrepreneurs of Ukraine.

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=245055584&cat_id=244276429

http://kmu.gov.ua/kmu/control/en/publish/article?art_id=245056078&cat_id=244314975

 

 

Мішель Платіні: Успіх України – екстраординарний

Підготовка до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року дозволила здійснити Україні екстраординарний прорив у розвитку інфраструктури. На цьому в інтерв’ю інформаційному агентству Agence France-Presse наголосив президент УЄФА Мішель Платіні. За його словами, незважаючи на труднощі, які супроводжували процес приготувань до Євро-2012 – зокрема, світову економічну кризу – наша країна впоралася зі взятими на себе зобов’язаннями.

 «Підготовку супроводжувала криза, що завадило Україні, наприклад, побудувати всі готелі. Але це неймовірно, що ця країна здійснила прорив на 30 років в розвитку аеропортів, готелів, дорожньо-транспортної та іншої інфраструктури», – підкреслив керманич європейського футболу.

Preparation for the hosting of the European Football Championships in 2012 allowed Ukraine to reach an extraordinary breakthrough in the infrastructure development. This was stated by the UEFA president Michel Platini during his interview for the «AFP» news agency. He said also that despite the complications accompanied the preparations for Euro - 2012 - including the global economic crisis - our country has managed to fulfill its commitments.

http://ukraine2012.gov.ua/news/182/52230/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/182/52230/

 

 

18 березня 2011 року

 

Метою євроінтеграції України є підвищення якості життя людей - Президент

Курс України на європейську інтеграцію має на меті насамперед підвищення стандартів якості життя громадян до європейських стандартів. Про це Президент України Віктор Янукович заявив в інтерв'ю Михайлу Гусману, яке вийшло сьогодні на телеканалі «Россия-24».

«Процес європейської інтеграції ми насамперед для себе розглядаємо як механізм, що створить умови наближення України до європейських стандартів... Ми це не робимо для Європи, ми це робимо для України, і для нас це дуже важливо», - сказав він.

 

Ukraine's course towards European integration aimed at the improving of life quality and conformity with the appropriate European standards – said the President of Ukraine Viktor Yanukovych in an interview with Mikhail Gusman, broadcasted out on the «Russia-24» TV channel.

http://president.gov.ua/news/23424.html

http://president.gov.ua/en/news/23424.html