„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

8 березня 2011 року

 

 

Віктор Янукович: Кожен громадянин має відчути увагу держави

Реалізація соціальних ініціатив, визначених на 2012 рік, активно розвиватиметься також у наступні роки. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю Аллі Мазур для програми «ТСН-Тиждень».

Говорячи про проголошені ним соціальні ініціативи, Глава держави підкреслив: зростання національної економіки протягом останніх двох років створило передумови для початку реалізації серйозних кроків, спрямованих на посилення соціального захисту громадян - і насамперед найбільш незахищених верств. «У нас взагалі не повинна бути без уваги у країні жодна людина… Якщо ми поважаємо себе, ми повинні поважати інших. І ми зобов’язані це зробити», - сказав В.Янукович.

 

The implementation of the social initiatives scheduled for 2012, will actively develop during the next years. This was stressed by the President of Ukraine Viktor Yanukovych in an interview with Alla Mazur for the TV program ‘TSN-Week.’

http://president.gov.ua/news/23286.html

http://president.gov.ua/en/news/23286.html

 

 

Привітання Прем'єр-міністра України з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня

Дорогі жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 8 Березня! У цей чудовий день серця всіх чоловіків країни зігрівають почуття особливої ніжності і поваги до Вас: одвічних берегинь справжньої любові та родинного затишку.

Бажаю, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з Вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку. Мудреці кажуть: “Царство жінки ― це царство ніжності, тонкості і терпіння”. І завдання чоловіка  ― захистити його від усіх можливих життєвих негараздів.

Ваша самовіддана праця і наполегливість помітні і важливі практично в усіх сферах людської діяльності. Вашій волі, енергії та майстерності підвладні найвищі висоти людських  звершень.

Бажаю Вам, милі жінки, міцного здоров’я і благополуччя, великого особистого щастя, нев’янучої краси, уваги й любові рідних і близьких.

Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії! Будьте коханими і щасливими!

 

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=245009584&cat_id=244276429

http://kmu.gov.ua/kmu/control/en/publish/article?art_id=245026464&cat_id=244314975

 

 

7 березня 2011 року

 

Президент: Позитивна динаміка національної економіки дає підстави для покращення соціальних стандартів

Позитивна динаміка зростання національної економіки дає можливості для покращення соціальних стандартів в Україні. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час розширеного засідання Кабінету Міністрів.

«Ми бачимо, що економіка дає позитивні результати, що динаміка, яка намітилася, дає нам оптимізм. І ми повинні це використати для того, щоб підняти рівень життя соціально незабезпечених людей – тих, кому сьогодні найважче», – сказав Глава держави.

 

The positive dynamics of growth of national economy provides opportunities for improving social standards in Ukraine. This was stressed by the President of Ukraine Viktor Yanukovych during the extended meeting at the Cabinet of Ministers of Ukraine.

http://president.gov.ua/news/23269.html

http://president.gov.ua/en/news/23269.html

 

 

Президент окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ

Президент України Віктор Янукович окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ, що мають реалізовуватися у державі. Про це він заявив у своєму виступі під час розширеного засідання Кабінету Міністрів.

Перш за все, заявив Глава держави, треба відновити довіру суспільства до державної політики, спрямованої на покращення життя громадян. «Нам потрібно відновити основоположний принцип соціальної справедливості, максимально скасувавши пільги для тих, хто цього не потребує. Йдеться про підвищення ефективності соціальної політики», – наголосив Віктор Янукович. Він додав: це не лише зекономило б кошти соціального спрямування, а й поліпшило б атмосферу в суспільстві, показало орієнтацію держави на чесний перерозподіл доходів.

 

During the extended meeting at the Cabinet of Ministers President of Ukraine Viktor Yanukovych has outlined four strategic areas of social reforms that are implemented in the country, stressing the importance of the restoration of the people’s confidence and trust towards the authorities’ policy.

http://president.gov.ua/news/23272.html

http://president.gov.ua/en/news/23272.html

 

 

УЄФА: Мало хто в Європі зрівняється з Україною і Польщею

Прогрес в розбудові інфраструктури, якого досягли країни-господарі майбутнього Євро-2012 – Україна і Польща – є фантастичним та надає обом державам шанс для подальшого розвитку. На цьому в інтерв’ю польському телебаченню наголосив операційний директор УЄФА Мартін Каллен. «Якщо подивитися на Україну і Польщі сьогодні та порівняти з тим, що було чотири або п’ять років тому – і мова йде не лише про стадіони, а й про іншу інфраструктуру, – то можна стверджувати, що мало хто з європейських країн зможе конкурувати з господарями майбутнього турніру», – підкреслив директор Євро-2012.

 

Progress in creation of the infrastructure, succeeded by the host countries of the future ‘Euro-2012’ - Ukraine and Poland - is fantastic and gives both countries a chance for further development. This was stated in an interview with UEFA chief operating officer Martin Kallen for the Polish television. ‘If you look at Ukraine and Poland today and compare with what was over there four or five years ago (it's not just about stadiums, but also other infrastructure) - it can be pronounced that just few European countries will be able to compete with the owner's of the future tournament’, - said ‘Euro-2012’ Director.

http://ukraine2012.gov.ua/news/182/52023/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/182/52023/

 

 

5 березня 2011 року

 

Президент: Україна високо цінує співпрацю зі Світовим банком

Україна високо цінує співпрацю зі Світовим банком. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович на зустрічі з Віце-президентом Світового банку в регіоні Європи та Середньої Азії Філіппом Ле Уору.

«Ми високо цінуємо співпрацю зі Світовим банком і ту підтримку, яку ви надаєте Україні вже майже 20 років», - сказав Глава держави.

Особливу увагу Президент приділив реформуванню різних сфер життєдіяльності країни протягом останніх двох років. Саме завдяки початку реформ нам вдалося досягти зростання національної економіки, зазначив він.

 

Ukraine highly appreciates cooperation with the World Bank. This was stressed by the President of Ukraine Viktor Yanukovych at a meeting with the Vice President of the World Bank for Europe and Central Asia Philippe Le Houérou.

http://president.gov.ua/news/23248.html

http://president.gov.ua/en/news/23248.html

 

 

Віктор Янукович: Ми налаштовані на подальшу ефективну взаємодію зі Світовим банком

Україна налаштована на подальше конструктивне співробітництво зі Світовим банком та новим директором Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Чіміао Фаном. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на зустрічі з Віце-президентом Світового банку в регіоні Європи та Середньої Азії Філіппом Ле Уору.

Глава держави подякував попередньому директору Світового банку по Україні Мартіну Райзеру за плідну співпрацю, привітав його наступника та побажав йому успіхів. «Знаю, що йому (Ч.Фану) нелегко буде після пана Райзера працювати тут, але сподіватимемося, що ця співпраця буде успішною», - сказав В.Янукович.

 

Ukraine is ready to continue constructive cooperation with the World Bank and the new World Bank Director for Ukraine, Belarus and Moldova Quimiao Fan. This was announced by the President of Ukraine Viktor Yanukovych at a meeting with Vice-President of the World Bank's Europe and Central Asia Philippe Le Houérou.

http://president.gov.ua/news/23250.html

http://president.gov.ua/en/news/23250.html

 

 

В Україні зростання "мінімалки" - одне з найвищих у Європі

Зростання мінімально заробітної плати в Україні – одне з найвищих у Європі, за два попередні роки «мінімалка» в Україні зросла на третину. Так, з початку 2010-го до початку 2012 року розмір фактично виплачуваної мінімальної заробітної плати виріс на 35 відсотків. Україна випередила за цим показником такі країни як Польща, Естонія, Франція, Румунія, Туреччина.

І це при тому, що деякі європейські країни взагалі заморозили «мінімалку» на рівні 2009 року. Так, за даними Євростату, в Болгарії мінімальна зарплата не змінювалася з 2009-го по 2011 рік, у Чехії – заморожена на рівні 2007 року, у Литві і Хорватії – на рівні 2008-го.

 

Increase of the minimum wage in Ukraine is one of the highest in Europe. During the two previous years the minimum wage in Ukraine has increased by one third. Since the beginning of 2010 till the beginning of 2012 the amount of the actually paid minimum wage rose by 35 percent. With regard to the said indicator Ukraine is in advance in compare with such countries as Poland, Estonia, France, Romania and Turkey.

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=245018557&cat_id=244276429

http://kmu.gov.ua/kmu/control/en/publish/article?art_id=245018951&cat_id=244314975

 

 

4 березня 2011 року

 

Віктор Янукович привітав Володимира Кличка з перемогою

Президент України Віктор Янукович привітав чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF та IBO Володимира Кличка  з перемогою у поєдинку з французьким боксером Жаном Марком Мормеком.

«Переконаний, що на таких прикладах спортивних тріумфів зростатиме нове покоління українських спортсменів. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та звитяжних перемог», - йдеться у вітанні Глави держави. 

 

President of Ukraine Viktor Yanukovych greeted the world champion under the WBA, WBO, IBF and IBO versions Vladimir Klitchko with his victory in the duel with a French boxer Jean Marc Mormeck.

http://president.gov.ua/news/23220.html

 

 

3 березня 2011 року

 

Глава держави підписав закон, що розширює права закордонних українців

Підписаний Президентом Закон №4381-VI «Про внесення змін до Закону України «Про правовий статус закордонних українців» розширює права закордонних українців.

Зміни до Закону «Про правовий статус закордонних українців» зокрема передбачають:

доповнення норм зазначеного Закону «Про правовий статус закордонних українців» положеннями про право осіб, які набули статусу закордонних українців, працювати на підприємствах, в установах і організаціях або провадити іншу трудову діяльність на підставах і в порядку, встановлених для громадян України;

встановлення щороку для закордонних українців квот прийому до вищих навчальних закладів України в межах обсягів державного замовлення.

 

Signed by the President the Law № 4381-VI «On the Amendments to the Law of Ukraine ‘On Legal Status of Foreign Ukrainians’» substantially expands the rights of Foreign Ukrainians.

Changes to the Law include in particular:
supplement provisions of the Law mentioned with the rights of the persons who acquired the status of Foreign Ukrainians, to work in enterprises, institutions and organizations or pursue another career on the grounds and in the manner prescribed for the citizens of Ukraine;
setting annual quotas for the Foreign Ukrainians’ admission to higher educational institutions of Ukraine within the scope of the Governmental needs.

http://president.gov.ua/news/23224.html

http://president.gov.ua/en/news/23224.html