„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

17 лютого 2011 року

 

Глава держави наголошує на важливості створення сприятливих умов для залучення в Україну інвестицій

Президент України Віктор Янукович наголошує, що однією із найважливіших цілей  в рамках реформ,  які реалізуються нині в нашій державі, є створення сприятливих умов для залучення в Україну інвестицій. Це Глава держави сказав в інтерв’ю представникам ЗМІ в Одесі.

Без залучення коштів як національних, так і закордонних інвесторів неможливо реалізувати обрану Україною інноваційно-інвестиційну  модель розвитку.

Глава держави нагадав, що Україна має величезні сировинні ресурси, а перспективи поглиблення їх переробки є насправді «колосальними».

Віктор Янукович підкреслив, що в Україні необхідно створювати мотивації для інвесторів, найважливішими з яких є стабільність в країні, прозорість її економіки, ефективна політика дерегуляції, «яка знімає бюрократичні бар’єри на шляху просування інвестицій».

«Це все те, що ми повинні робити у найближчий час», – резюмував Глава держави.

http://www.president.gov.ua/news/19353.html

http://www.president.gov.ua/en/news/19353.html

 

16 лютого 2011 року

 

Каспійська нафта пішла українською трубою

 

ВАТ "Укртранснафта", оператор системи нафтопроводів України, почало заповнення нафтогону "Одеса-Броди" легкою каспійською нафтою сорту "Азері-Лайт" та її прокачування споживачам у Білорусь.

Морський нафтовий термінал "Південний" вже прийняв два танкери з легкою нафтою місткістю 85 тис. тонн кожний. Зараз проходить витіснення технологічної нафти Urals (Росія) в обсязі 620 тис. тонн, якою був заповнений нафтопровід.

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=244069055&cat_id=243311332

 

Держбюджет-2010 за доходами виконано на 100,8 відсотка - Микола Азаров

 

Державний бюджет України на 2010 рік за доходами виконано на 100,8 відсотка – повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду у середу.

"У 2010 році надходження до державного бюджету порівняно з 2009 роком збільшилися на 23 відсотки - до 257 мільярдів гривень, у тому числі до загального фонду - на 32,5 відсотка - до 207,5 мільярдів гривень. Тобто загалом державний бюджет за доходами виконано на 100,8 відсотка порівняно з повністю проваленим бюджетом 2009 року, - підкреслив Прем'єр-міністр.

http://www.ukrinform.ua/ukr/?topic=true

http://www.ukrinform.ua/eng/?topic=true

 

У січні індекс промвиробництва зріс на 9,7 відсотка - Микола Азаров

 

У січні поточного року індекс промислового виробництва зріс на 9,7% відповідно до аналогічного періоду минулого року, повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров.

Це гарний показник для першого місяця року, в якому найменше робочих днів. І свідчить про те, що економіка продовжує одужувати й набирати обертів", - зазначив Микола Азаров.

Вперше за три роки будівельна галузь продемонструвала зростання на 6,3%. Високу динаміку приросту зберегли також машинобудівна, легка, деревообробна, хімічна і нафтохімічна промисловість та виробництво будівельних матеріалів. "У подальшому потрібно розраховувати на підвищення попиту на продукцію металургійного виробництва, готові металеві вироби, неметалеву мінеральну та хімічну продукцію, оскільки ми очікуємо на високі темпи розвитку будівельної галузі та капітальних інвестицій", - підкреслив Микола Азаров.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=988657

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=213176&ulq=industrial%20production

 

15 лютого 2011 року

 

Звернення Президента України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

15 лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав.

„У цей день ми висловлюємо слова глибокої поваги до всіх, кому випало виконувати свій громадянський і військовий обов'язок у «гарячих точках» планети, брати участь у локальних війнах та врегулюванні воєнних конфліктів”, зазначив Глава держави.

http://www.president.gov.ua/news/19312.html

http://www.president.gov.ua/en/news/19312.html

 

Під головуванням Віктора Януковича відбулося розширене засідання регіонального комітету з економічних реформ

...

Глава держави також впевнений, що Україна зможе покращити нинішні показники ВВП, і вже в найближчому майбутньому зможе збільшувати його щорічно мінімум на 100 мільярдів гривень, щоб у 2012 році «один трильйон 300 мільярдів гривень ми реально могли досягти».

За  словами Президента, досягти цієї мети можна буде «тільки завдяки високому рівню організації цього процесу, оптимальному використанню всіх наявних ресурсів, які є в Україні».

...

http://www.president.gov.ua/news/19324.html

http://www.president.gov.ua/en/news/19324.html

 

12 лютого 2011 року

 

Реалізацію міжнародного проекту з підвищення безпеки розпочато на Рівненській АЕС

 

Впровадження світової методики неруйнівного контролю корпусів реакторів з використанням роботизованих комплексів передбачає міжнародний пілотний проект, втілювати який почали на Рівненській АЕС.

Він здійснюється у межах співпраці між Європейським Союзом та Україною за участю експертів консорціуму RWE (Німеччина), "Westinghouse" (США), програми технічної допомоги TACIS, НАЕК "Енергоатом", вітчизняних підприємств ядерної галузі "Атомремонтсервіс" та "Науково-технічний центр".

Одним із аспектів є підвищення кваліфікації персоналу, оволодіння ним сучасними прийомами ведення роботи за регламентом таких операцій.

Передбачено, що впродовж трьох років аналогічний план реалізують і на Запорізькій, Південно-Українській та Хмельницькій АЕС.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=987520

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=212875&ulq=Rivne

 

11 лютого 2011 року

 

Чемпіонат світу з легкої атлетики в Донецьку прийме стадіон "Олімпійський"

 

Основним місцем проведення Чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів влітку 2013 року стане донецький стадіон "Олімпійський"

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=987419