„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

8 лютого 2011 року

 

 

МЗС створив англомовний дайджест про Україну

Міністерство закордонних справ України створило на своєму сайті англомовний веб-ресурс «Ukraine-Digest.com». На ньому, зокрема, розміщені матеріали про Україну, опубліковані раніше у провідних світових виданнях.

 «7 лютого 2012 року на офіційному веб-сайті МЗС України створено окремий англомовний веб-ресурс під назвою «Ukraine-Digest.com». На його сторінках розміщені присвячені Україні матеріали спеціальних додатків до провідних світових видань «International Herald Tribune» та «The Washington Post». Додатки було опубліковано, відповідно, 27 січня та 1 лютого цього року», - йдеться у повідомленні Укрінформ з посиланням на департамент інформаційної політики МЗС України.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/194/51583/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/194/51583/

 

 

7 лютого 2011 року

 

Президент: Євро-2012 відкриє Україну по-новому

Чемпіонату Європи з футболу 2012 року по-новому відкриє Україну світовій та європейській спільноті. В цьому переконаний Президент України Віктор Янукович, інформує прес-служба Глави держави. Як заявив Віктор Янукович під час відкриття десятої сесії Верховної ради України шостого скликання, Євро-2012 доводить невід’ємність нашої країни з Європою.

 «У 2012 році Україна приймає європейський чемпіонат з футболу. Це важлива і символічна подія, яка по-новому відкриє Україну Європі і всьому світові. Водночас ця подія ще раз переконує нас у невід’ємності України з європейським простором. Наш шлях до Євросоюзу – безальтернативний. Чекаю від законодавців серйозної та продуктивної роботи щодо правового забезпечення нашого інтеграційного процесу», – сказав Президент України.

 

http://ukraine2012.gov.ua/news/182/51575/

http://ukraine2012.gov.ua/en/news/182/51575/

 

 

 

 

 

 

 

4 лютого 2011 року

 

Віктор Янукович: Україна налаштована на подальший активний діалог з ЄС

Україна налаштована на подальший активний діалог з Європейським Союзом у питаннях євроінтеграції. Про це Президент України Віктор Янукович заявив журналістам у Мюнхені. «Ми не змінювали і не змінюємо свою позицію. Що стосується Євросоюзу, безумовно, ми хотіли б цей діалог і співпрацю продовжувати більш активно, ніж це відбувається останнім часом», – сказав Глава держави.

Він водночас додав, що дане питання також залежить від Єврокомісії. «Сьогодні Європа більш займається проблемами економічної кризи, й українське питання трохи відкладене», – зауважив В.Янукович.

 

http://president.gov.ua/news/22860.html

http://president.gov.ua/en/news/22860.html

 

 

Президент: Україна готова бути учасником процесу розробки нових правил для співпраці в енергетичній сфері

Україна готова бути активним учасником процесу розробки нових прозорих та чесних міжнародних правил для співпраці в енергетичній сфері. Про це заявив Президент України Віктор Янукович представникам ЗМІ у Мюнхені.

Глава держави наголосив, що питання енергобезпеки на сьогодні є важливою складовою загальних безпекових питань будь-якої країни. З цієї точки зору, наголосив він, введення єдиних правил гри на енергетичному ринку є надзвичайно актуальним. «Саме під таким кутом зору треба розглядати нові міжнародні правила. І вони повинні працювати. Ці правила потрібно ще відпрацювати, і ми готові брати участь у цьому процесі. Ми його ініціюємо», - наголосив Віктор Янукович.

 

http://president.gov.ua/news/22862.html

http://president.gov.ua/en/news/22862.html