„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

21 січня 2011 року

 

Слово Президента України Віктора Януковича з нагоди Дня Соборності

 

22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані було проголошено об’єднання західної і східної України в єдину соборну державу.

Ця дата, цей чин народу України залишив для нащадків приклад, прообраз майбутнього об’єднання. Минуло багато років відтоді, але прагнення українців жити в об’єднаній, соборній державі завжди зміцнювало наш народ як зрілу світову спільноту, яка здатна будувати потужну миролюбну демократичну державу.

Я категорично засуджую будь-які спроби підважити соборність України і єдність нашого народу, спроби протиставити одну частину наших громадян іншій.

Я за те, щоб ми шукали те, що є спільне для людей, незалежно від того, чи вони проживають на заході чи на сході України.

У нас є спільне прагнення жити в добробуті і мирі. Мати можливість забезпечити майбутнє наших дітей, забезпечити  літнім людям гідну старість.

Дата 22 січня ще раз дає нам приклад такого єднання навколо спільних вартостей.

Вітаю усіх нас з Днем Соборності. І в цей рік двадцятиліття Незалежності давайте побажаємо нашій  державі і нашому народові многія і благія літа.

http://www.president.gov.ua/news/19163.html

http://www.president.gov.ua/en/news/19163.html

 

20 січня 2011 року

 

Микола Азаров: ВВП за 2010 р. зріс на 4,1%               

 

За даними Державної служби статистики України за 2010 р. валовий внутрішній продукт зріс на 4,1%. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив сьогодні під час круглого столу «2025 рік: нові демографічні виклики для України».

«Сьогодні Державна служба статистики оновила оцінку показника ВВП. Попередньо він зріс за 2010 р. на 4,1%. Раніше були оприлюднені показники інфляції (9,1%), промвиробництва (11%). У цілому всі ці прогнози збіглися з тими, які були закладені Урядом у бюджеті, в прогнозах макроекономічного розвитку», – заявив Прем'єр-міністр.

За його словами, в цілому показники 2010 року є задовільними і свідчать про відновлення економіки, але не слід забувати про наявні проблеми, які, перш за все, пов'язані з необхідністю виплати величезних боргів: «Уявіть собі, нам у цьому році треба віддати 88 млрд. грн. Якби ці гроші ми направили на розвиток країни – який би приріст ВВП ми отримали. Це половина капітальних вкладень. Якщо б ми не з боргами розраховувалися, а направляли ці гроші на розвиток – ми за рахунок цих ресурсів отримали б в 2011 році як мінімум 5-6% приросту», – повідомив Микола Азаров.

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=243997803&cat_id=243311332

http://kmu.gov.ua/kmu/control/en/publish/article?art_id=243998676&cat_id=243425856

 

 

    19 січня 2011 року

 

Впродовж восьмої сесії Верховної Ради України шостого скликання Комітет з питань правової політики планує розглянути біля 100 питань

 

На засіданнях заплановано прийняти рішення щодо 28 проектів законодавчих актів, по яким Комітет є головним.

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=235613&cat_id=37486

http://portal.rada.gov.ua/rada/control/en/publish/article/info_left?art_id=235618&cat_id=105995

 

      18 січня 2011 року

                                                                                               

Україна упродовж двох років головуватиме у Міжнародній комісії із захисту Дунаю

 

Починаючи з січня поточного року та впродовж наступного Україна головуватиме у Міжнародній комісії із захисту річки Дунай.

Офіційна церемонія передачі головування відбулася 19 січня у Віденському міжнародному центрі за участю міністрів довкілля Словенії, Австрії, глав міжнародних природоохоронних організацій, послів дунайських країн.

Під час головування України особливу увагу буде приділено питанню забезпечення сталого розвитку Дунайського регіону. Серед ключових пріоритетів - схвалення інтегрованого плану управління басейном річки Тиса, проведення в Україні у квітні зустрічі міністрів довкілля, підготовка планів управління для басейнів дельти річки Дунай та річок Прут і Сірет.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=979668

 

17 січня 2011 року

 

До Євро-2012 на Донеччині заплановано реставрувати пам'ятні місця Сергія Прокоф'єва

 

До Євро-2012 на Донеччині заплановано реставрувати пам'ятні місця Сергія Прокоф'єва.

Йдеться про реконструкції музею композитора в селі Красне Красноармійського району, церкви, де хрестили майбутнього композитора, місця поховання його рідних, а також під'їзних доріг і комунікацій, що дасть можливість зробити для гостей туристичний маршрут прокоф'євськими місцями. Це стане кращим дарунком для уболівальників, переконані в мерії Донецька.

Днями на Донеччині стартував Рік Сергія Прокоф'єва.

Найвиконуваніший композитор у світі - Сергій Прокоф'єв, - народився 23 квітня 1891 року в селі Сонцівка (нині село Красне Красноармійського району Донецької області). Видатний композитор, піаніст і диригент, народний артист РРФСР, двічі Лауреат Державної премії, посмертно - Лауреат Сталінської премії, кавалер ордена Трудового Червоного Прапора. Він увійшов до історії класичної музики як композитор-новатор, який створив глибоко самобутній стиль, свою систему виразних засобів.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=979382

 

Україну рекламують на CNN

 

На телеканалах CNN International та CNN з 17 січня по 23 січня 2011 року розпочинається показ рекламних роликів про Україну. Імідж-кампанія України за кордоном проходить в контексті підготовки до Євро-2012.

Два 30-секундних ролики транслюватимуться шість-сім разів на добу до квітня 2011 року. Один ролик - про інвестиційну привабливість України, а другий - про її туристичні принади. Виготовив рекламні ролики телеканал CNN.

Таку рекламну кампанію про Україну вперше побачить увесь світ, це Європа, Азія, Близький Схід, Африка, США і Канада, чого раніше ніколи не було.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=979337

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=209932&ulq=CNN