„НОВИНИ З УКРАЇНИ”

 

5 січня 2011 року

 

Уряд виконав всі соціальні зобов'язання у 2010 році    

                                                                                     

Державний бюджет 2010 року за доходами виконано на 99%. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Бюджет держави було прийнято тільки у квітні і Уряд чітко організував його виконання протягом 9 місяців.

Прем’єр-міністр також зазначив, що за підсумками року дефіцит бюджету не перевищив 5%: «Дефіцит бюджету ми утримали в межах 5%, після шаленого 15-відсоткового дефіциту 2009 року».

Глава Уряду зауважив, що за рахунок ефективного зовнішнього фінансування вдалося на 30 млрд. грн. скоротити внутрішні запозичення. «Це означає, що ми припинили порочну практику вимивання кредитних ресурсів, якими могли б скористатися вітчизняні компанії», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що виконання доходної частини дозволило стовідсотково профінансувати соціальні зобов’язання держави.

«Ми з величезними складностями вибиралися з кризи. Але на відміну від більшості європейських країн, які скоротили соціальні виплати, ми дотрималися соціальних стандартів», - наголосив Прем’єр-міністр.

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=243963749&cat_id=243311332

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=209203&ulq=social%20obligations

 

Микола Азаров: До серпня 2011 року Україна остаточно подолає кризу         

 

До серпня 2011 року Україна остаточно подолає кризу як в економіці, так і у суспільній свідомості. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи перше засідання Уряду в 2011 році.

За словами Миколи Азарова, з чим країна прийде до ювілею залежить від усього працелюбного народу України, і вкрай важливо правильно сформулювати мету, поставити завдання і точно визначити напрям і етапи руху. «Ми ставимо перед собою масштабні завдання, і якщо цілеспрямовано будемо їх вирішувати, то ювілей відзначимо достойно», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Крім того, за двадцять років держава вперше почала жити за принципово новими правилами організації економічної діяльності, бюджетної і соціальної сфери: з 1 січня набули чинності Податковий та Бюджетний кодекси, Закон про судоустрій і статус суддів, зміни до законів про державну допомогу сім’ям з дітьми щодо виплати допомоги при народженні дитини, про основи соціальної захищеності інвалідів тощо.

2011 рік відкриває новий розділ життя держави – розділ докорінних перетворень і модернізації, вважає Прем’єр-міністр України.

http://kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=243963682&cat_id=243311332

http://www.ukrinform.ua/eng/order/?id=209193

 

 

4 січня 2011 року

 

Уряд відкриє пункт пропуску через кордон у Севастопольському аеропорту

 

Кабінет Міністрів України має намір відкрити пункт пропуску через державний кордон у севастопольському аеропорту "Бельбек".

Створена міжвідомча комісія, здійснюється комплекс заходів, спрямованих на відкриття пункту пропуску через державний кордон в аеропорту "Бельбек", повідомив Глава Уряду М.Азаров.

Це надасть можливість розпочати міжнародні рейси. Вивчається також питання розширення аеропорту за рахунок територій, які не мають військових аеродромних об'єктів", - вважає Прем'єр-міністр України, відповідаючи на письмові запитання журналістів на веб-сайті уряду.

Він також нагадав про спільну роботу з компанією Airport Consulting Partners (Штудгарт, Німеччина), результатом якої стала розробка проекту державної програми розвитку українських аеропортів до 2020 року.

Державна авіаційна адміністрація України та Airport Consulting Partners в жовтні 2008 року підписали угоду про розробку цієї програми.

http://terminal.interfax.kiev.ua/news/287727877