З 1 листопада 2010 року громадяни України, які бажають відвідати Мексику з метою туризму, ведення бізнесу або транзиту, зможуть користуватися Системою електронного дозволу для в’їзду до цієї країни.

Результатом роботи Міністерства закордонних справ України, спрямованої на полегшення візового режиму між двома державами, стало включення України до списку країн, на які поширюється дія так званої Системи електронного дозволу (СЕД).

Таким чином, громадяни України, які мають дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон та бажають в’їхати на територію Мексики з метою туризму, ведення бізнесу або транзиту, мають отримати електронний дозвіл компетентних органів Мексики. Для цього необхідно заповнити анкету, розміщену на веб-сторінці за адресою: http://autorizacionelectronica.inami.gob.mx/htmls/solicitud/solicitud.aspx.

Після обробки анкетних даних, введених громадянином України, за декілька секунд електронна система надасть відповідь. Якщо відповідь СЕД є позитивною, віза таким громадянам України для в’їзду на територію Мексики вже не потрібна.

Позитивну відповідь СЕД слід роздрукувати та представити її в день відльоту співробітникам авіакомпанії, якою здійснюється переліт до Мексики, а також після прильоту на територію Мексики у пункті прикордонного контролю – офіцерам міграційної служби країни.

Окрім цього, громадяни України, які мають дійсну візу США або постійно проживають на території Японії, Великобританії, Канади, США чи країн Шенгенського простору, не потребують електронного дозволу для в’їзду до Мексики, оскільки мають право подорожувати до Мексики без віз.