21 жовтня 2010 року Національна телекомпанія України та EURONEWS підписали ліцензійний договір про запуск цілодобової україномовної версії міжнародних новин EURONEWS, що відбудеться 24 серпня 2011 року, в День 20-ї річниці Незалежності України.

На момент запуску українська версія EURONEWS транслюватиметься через супутник Eutelsat Hot Bird 6 13 гр. Сх., який охоплює європейський континент, середземноморський басейн та Центральну Азію. EURONEWS поширюватиме нову мовну версію серед українців у всьому світі. Зі свого боку НТКУ поширюватиме її на території України.

Створення та трансляція української версії EURONEWS –важливий міжнародний медіа-проект для утвердження позитивного міжнародного іміджу України, забезпечення посилення присутності України в європейському та світовому інформаційному просторі і всебічного задоволення потреб та прав українців – мовою, що дасть можливість забезпечити збереження та розвиток української етнічної ідентичності, культури, мови та національних цінностей нашої держави.